Spolszczenie NFS Most Wanted

Mam problem ze spolszczeniem NFS Most Wanted na mojej viscie. Instaluje ją zgodnie z zaleceniami i… nic. Uruchamiam z uprawnieniami administratora i też lipa. U mojego znajomego pod XP wszystko śmiga. Na viscie, pomimo że wyskakuje komunikat o sukcesie dalej gra jest po angielsku. Niby rozumiem 90% teksu po angielsku, ale nie ma to jak gra w ojczystym języku :slight_smile:

Wie ktoś jak spolszczyc tę grę?

link do używanego przeze mnie spolszczenia: http://www.instalki.pl/gry/download/spolszczenia/Need_For_Speed_Most_Wanted.php

Próbowałem też innych spolszczeń, ale one rownież nie działaja.

A w opcjach próbowałwś zmienić ??

Jeśli mi powiesz gdzie w opcjach masz zmianę języka to będę Ci bardzo bardzo wdzięczny…

Gra oryginalna?

Spróbuj może na stronie: nfs.com.pl

Ja zainstalowałem plik i gra śmiga po polsku jak trzeba. Pozdrawiam: Waldit

Coś jest nie tak z tą stroną nfs.com.pl

Kiedy ją włączam przekierowuje mnie na allegro na stronę użytkownika nfs.com.pl :expressionless:

ja wiem jak zrobić polską wersję bez zbędnych ściągnięć z neta. wejdź w start/uruchom i wpisz regedit a następnie otwórz folder hkey_local_machine “plusem” znajdującym sie obok niego następnie tak samo otwórz plik software. następnie znajdż producenta gry (w tym przypadku to chyba electronic arts) otwórz plik z nazwą producenta gry a następnie otwórz plik language i wpisz poland i jest tam jeszcze jeden folder w którym jest napisane eng i zmień to na pl

następnie odpal grę i gotowe :smiley:

PS. gdy włączasz to ręcznie ustawiane spolszczenie nie powinieneś mieć na dysku wgrane żadnego innego spolszczenia z neta. u mnie to spolszczenie działa u was tez powinno :stuck_out_tongue:

Pozmieniałem w rejestrze, ale to nic nie dało… Może dlatego że miałem wcześniej wrzucone to spolszczenie…

Jak komuś uda się to zrobić na viscie to będę bardzo wdzięczny :smiley: Narazie już się przyzwyczailem do angielskiej wersji :mrgreen:

rrrafal , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Mam ten sam problem. Instalacja spolszczenie zakończona pomyślnie, a i tak gra jest po angielsku.

W rejestrze są wpisy normalnie: pl

Co jest grane?

skąd braliście spolszczenia?

To jest mało istotne, próbowałem z wielu stron - efekt ten sam. Problem musi tkwić gdzieś w viście najprawdopodobniej. Bo te same spolszczenie na XP chodziło bezproblemowo.

Ja osobiście mam Viste, i spolszczenie mi działa…

Chce ktoś może save do NFS MW 40% - jak coś to dawać w PW numer gg albo mój to numer 9995598

o jakim spolszczeniu gadacie ja mam oryginał wersja 1.3-spolszczenie wersja kinowa czyli gadają po angielsku?!a sejwa 100% gram pod windows xp :lol:

ja mam sejwa 100% łącznie z dodatkowymi zadaniami i kartoteką

Czasami most wanted nie wyszło na nasz rynek od razu w wersji polskiej ?? .