Spolszczenie Windows 7


(asus2017) #1

Sterownik do gry namieszał mi w systemie Windows 7 i komputer przestał się uruchamiać przywróciłem ostatnią znaną dobrą konfigurację (klawisz F8) lecz teraz Windows 7 mam po angielsku. Znalazłem kilka poradników np. http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=1407.0 lecz u mnie Windows nie wyszukuje pakietów językowych. Znalazłem pakiet językowy polski w internecie lecz po wyodrębnieniu pakietu językowego .CAB. jest on kilka sekund po czym znika co mam zrobić aby spolszczyć swojego Windowsa.


(krystian3w) #2

Spróbuj odpalić wiersz poleceń jako administrator i uruchomić komendę:

sfc / scannow

Co do poradnika to być może nie masz Windows 7 Ultimate i byś musiał tak instalować: www.windows7.pl/forum/index.php?topic=1407.0#post_pl2 - ale z tym bym się wstrzymał może sfc naprawi podmienione pliki na właściwe i wróci język polski.


(Czajo) #3

jeszcze jest Vistalizator
http://www.froggie.sk/

cała instalacja ogranicza się do kilku kliknięć :slight_smile:


(rgabrysiak) #4

Instalacja z Windows Update jest prostsza przy założeniu, że autor posiada system w wersji Ultimate (wersję Enterprise pomijam z uwagi na fakt, że nie jest ona przeznaczona dla zwykłych użytkowników).
Instalacja spolszczenia za pomocą Vistalizatora czy DISM w edycjach innych niż Ultimate jest niezgodna z licencją. I tyle w temacie.


(asus2017) #5

Posiadam Windows 7 professional.


(asus2017) #6

Tylko że tam nie wiadomo co kliknąć czajo http://www.froggie.sk/download.html Krystian wiersz poleceń nic nie pomógł.


(rgabrysiak) #7

Więc spolszczenia zgodnie z licencją zainstalować nie możesz. I na tym temat można zakończyć.

Edit: @Kwasiarz dziękuę za takie podsumowanie postu, ja mogę ci tylko współczuć, za to że masz taki niski iloraz inteligencji.


(asus2017) #8

Człowieku wcześniej mi się same pakiety językowe pobrały.

PS Czajo bardzo dziękuje za pomoc temat do zamknięcia.


(rgabrysiak) #9

Windows 7 Professional sam nie pobiera pakietów językowych, a w kwestię użycia Vistalizatora podsumuję linkiem: Is vistalizator legal?


(hosti) #10

Swego czasu sam miałem taki przypadek, że w WU miałem pakiet językowy dla wersji Home. Kilka dni później Windows wywalił, że padłem ofiarą spiracenia. Dzwoniłem do MS-a i byli mało zdziwieni, że tak się stało ale cyt. jak to konsultant powiedział “mimo, że się pobrało jest to nielegalne”.


(hosti) #11

Właśnie viskalizatorem zrobiłem z ang -> pl i działa


(krystian3w) #12

Jakby nie działało to by nie było programu i opisu jak instalować w CMD.


(asus2017) #13

Witam swoje już napisałem więc temat do zamknięcia.