Spolszczenie Windows XP x64

Witam

Zastanawiam się nad przejściem z 32-bitowej Visty na 64-bitowego XP-eka, bo wyczytałem gdzieś, że system powinien znacząco przyspieszyć. Mam jednak problem bo się dowiedziałem, że podobno ta wersja XP jest tylko po angielsku. W związku z tym moje pytanie, czy są pakiety spolszczające MUI to tego systemu tak samo jak do 32-bitowego XP?

Pozdrawiam

Nie ma.

A czy Twój procesor obsługuje 64 bity? Najpierw to sprawdź.

Spolszczenia dla Windows Xp 64 jeszcze nie widziałem. Jak masz już zamiar się przesiadać, to tylko na Vistę 64 bit.

System nie przyspieszy, a niektóre programy mogą wolniej chodzić lub w ogóle nie chodzić.

Zaletą systemów 64-bitowych jest obsługa powyżej 4GB RAM-u. Przydaje się w niektórych zastosowaniach, np. obróbka video.

Ok, dzięki za pomoc

wiktor96 , po piszesz coś co już wcześniej zostało napisane dwa razy?

OT - kosz.

No nie powiedziałbym że system 64bitowy nie przyspieszy na 64bitowym procku. Przyspieszy. Systemy x64 z regóły są szybsze jeśli mają odpowiedni konfig.

Jesli nie macie o tym zielonego pojecia, nie odzywajcie sie…

Jezeli ma sie procesor obslugujacy 64bit moc obliczeniowa wzrosnie 2-krotnie (w grach przy kazdym zjawisku obliczane sa wzory matematyczne itp. a 2-krotna predkosc tego zjawiska daje b.dobry efekt! przetestowalem wszystkie gry jakie mialem (jest ich wiele) wszystkie dzialaja DUZO lepiej niz na x32 (czy to vista czy xp)bo oba byly sprawdzane

Jedyny problem to sterowniki i tutaj sie nie damy

Jezeli sterowniki pokazuja ze nie zdaly testu kompatybilnosci z systemem(x32, a x64)RUSZAMY lepetyna panowie i panie...Co ma x64?Vista - wbijamy do neta sciagamy 1 lepsze sterowniki pod viste x64 i wszystko smiga

spolszczenie jest, ale nie oficjalne i nie calkowite…

Przepraszam za brak Polskich znakow, ale wlasnie biore sie za wgrywanie ich do xp, bo zaczyna mnie to razic