Spontaniczne zmiany ustawień dźwięku

Witam

Od niedawna jestem szczęśliwym użytkownikiem pierwszego z brzegu mikrofonu dla gracza który gdzieś tam dostałem.

Mój problem polega na tym, że ciągle przestawiają mi się ustawienia głośności na nim - raz słychać mnie dobrze przez parę godzin a następnego dnia już muszę wszystko przestawiać bo dźwięk nagle się wyciszył. Podczas testowania sprzętu w panelu sterowania zauważyłem, że suwak głośności mikrofonu skacze pod wpływem dźwięku wydobywającego się ze słuchawek (słuchawki i mikrofon to osobne sprzęty). Prosiłbym o poradę jak “uziemić” te ustawienia ponieważ bawienie się z tym każdorazowo gdy wchodzę na teamspeaka jest dręczące.

Sterowniki jakich używam to Realtek HD Audio

korzystasz z winampa? i masz wtyczke jakas zainstalowana od siebie od dzwieku, wizualizacji?

mam zainstalowanego (jakaś starą wersję) ale praktycznie go nie włączam, nie instalowałem też żadnych wtyczek

sluchaj gdybys dal mi swojego kompa na godzine to bym ci rozwiazal ci ten problem, bo masz duzo niewiadomo, mozliwe ze przez jaks wtyczke, sterowniki lub cos inego… cos zle podlaczone itp. no duzo rzeczy tu moze miec wplyw, zla komfuguracja… i tak dalej

Już sobie z tym poradziłem

dzięki za pomoc