Spore problemy z InstallShield Wizard


(Monty150) #1

Witam wszystkich :slight_smile:

Od jakiegoś czasu mam problemy z IS Wizard, wirusów żadnych nie mam. Gry (oryginalne) nie instalują się do końca, niby jest napis finish, ale zaraz pojawia się okienko http://img88.imageshack.us/my.php?image=blad8iu.jpg , gra nie może później się uruchomić lub podczas gry pojawiają się problemy, po prostu nie zostaje w pełni zainstalowana.

Nie da się ich też odinstalować. Gdy wybieram uninstall, pojawia się InstallShield Wizard, ale pasek nie dochodzi do końca, okno się zamyka, a odinstalowywanie nie jest kontynuowane, a co za tym idzie nie mogę prawidłowo usunąć gry. Nie wiem skąd pojawił się ten problem, ale dzieje się z każdą rzeczą, którą chcę zainstalować, usunąć, a posiada InstallShield Wizard. Sprawdziłem też folder InstallShield Installation Information, a właściwie jego instalator, oto błąd jaki się pojawił http://img144.imageshack.us/my.php?image=blad22mg.jpg

Mam nadzieję, że format nie będzie konieczny. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję :slight_smile:


(Maniooo666) #2

Witam

Sonny , googlać trzeba :slight_smile: .

Google i frazy:

1628: failed to complete installation

installshield Engine (iKernel.exe) could not be installed

Wyniki:

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q110740

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108247

Zrób wszystko po kolei.


(Monty150) #3

Niestety, nie pomogło, a chyba zrobiłem tak jak trzeba było. Wyłączyłem opisane procesy, usunąłem zawartość pliku Temp w Ustawieniach lokalnych, wreszcie usunąłem folder Engine, zainstalowałem update pliku IKernel.exe i dalej to samo, te same komunikaty w dalszym ciągu, które były wcześniej. Co zrobiłem źle? Co jeszcze da się zrobić?