Sporo zmian na Allegro. Firma wprowadza kolejne podwyżki, usługę "zapłać później" i uszczelnia program monetowy

Nie wiem kto jest teraz właścicielem tej marki, ale przewiduje, że wkrótce skończy firmę takimi decyzjami.
Ostatnio coś sprzedawałem za 70 zł (+15 przesyłka), a prowizji pobrali 6,5 zł - to ja dziękuje za taki interes. Jeszcze złotówkę czy dwie bym zrozumiał. Jeśli takie prowizje mają dla wszystkich, to firmy tez zaczną rozglądać się za jakąś konkurencją.

A jest jakaś konkurencja z takim “wsparciem” w razie problemów? Wydaje mi się że Allegro ma w Polsce monopol szczególnie jeśli chodzi o handle z firmami więc mogą dyktować takie a nie inne ceny.

No niestety na razie mają monopol, ale jeśli wkurzą klientów, to zrobią się warunki/miejsce dla konkurencji, która może szybko wypłynąć przy odpowiedniej akcji marketingowej.

Ja bardzo chętnie kupię w sklepie internetowym tylko niech ceny będą niższe niż na Allegro :slight_smile: choćby o tę prowizję

Spoko… będę kupował elektronikę na Aliexpresie. Bez prowizji i taniej, ostatnie 3 zamówione paczuszki z drobiazgami dotarły średnio w 2 tygodnie, to niewiele wolniej jak list ekonomiczny w RP :wink:

Ja na głupi kabel czekam już miesiąc :confused: a z Allegro przez paczkomat mam na następny dzień jeśli rano zamówię.