[ SPORT ] Polska w MŚ

Co tu duzo gadac, teraz kazda grupa dla polski bedzie grupą śmierci. Ja nie wiem, brakuje im motywacji? Za malo zarabiają? Niech zaczną dobrze grac, to dostaną więcej a porażka 1:5 z Danią to za dużo. 1:3 bym zniósł, ale to…

UPDATE

Wejdą, oczywiscie ze wejdą, jak im prezes PZPN kupi bilety na mecze :stuck_out_tongue: , za swoje łapówki oczywiscie :smiley:

cóż…nie wierzę w naszą reprezentację…jedynym dobrym zawodnikiem to jest Jacek Krzynówek … reszta to cienie zawodników , którzy cąłkiem dobrze grają w lidze … np. taki Żurawski…w lidze jest świetny ale w reprezentacji mu nie idzie…cieszę się, ze strzelił gola w meczu z Danią…może się odblokuje…nasz murzyn Olisadebe… olewa reprezentację … Dudek puszcza szmaty … Moim zdaniem nie mamy za dużych szans na wyjście z grupy…chociaż chciałbym abyśmy to uczynili … i awansowali do MŚ… nie sądzę jednak aby Janas był odpowiednmim człowiekiem aby to osiągnąć…

Owszem problem tkwi w tym że słabo gra na przed polu :frowning:

Mam pomysł, skoro tak sie znacie na piłce, załórzcie własną reprezentację :stuck_out_tongue:

To trzeba przyznać, łatwo się krytykuje :smiley: :smiley:

Ha!

Polska wygrała dziś z Irlandią Pn 3:0.

irlpol1.jpg

To daje do myślenia.

W Środę gramy u nas z Anglią.

Hmmmm :D/ :D/ :D/ :D/ :D/

no czy dostaniemy mniej od anglików :lol: :twisted:

Ja tam jestem dobrej myśli 8) 8) 8)

Faktycznie daje do myślenia, przecież Irlandia to taka świetna drużyna. :smiley: :smiley:

Hee. Mogliśmy z nimi wygać większą różnicą bramek, ale…

No właśnie o to chodzi. Zawsze jest jakieś ale… Bądzmy jednak dobrej myśli. :smiley:

Ale tak się zachłyśniemy tym zwycięstwem, że zapomnimy, iż przed nami jeszcze kilka meczy, a przeciwnikom raczej nie będą drżeć kolana.

Miejmy nadzieję, że z Anglią powalczą… Wypatrujcie mnie na trybunach :smiley:

IMO nie ma szans na awans. Ale ja jestem z założenia życiowym pesymistą, więc… Natomiast P** O L S K A **** G O L **A zawsze mogę pokrzyczeć :silly: :twisted:

Ja mecz z Anglią cieniutko widze. Myślę, że przewalą.

skoro Austria dała rady się podnieść przegrywając 2:0 to my też możemy!! trochę więcej wiary!! jeżeli uda się zremisować z Anglikami to myślę, że awans do mistrzostw w Niemczech będzie celem bardzo realnym!! :slight_smile:

A ja jestem niepoprawnym optymista! Dlaczego Polacy maja taki dziwny kompleks. Zawsze tylko “eeetam dostaniemy w d…”. Jak wygrywamy to " MY wygrywamy", a jak przegrywamy to " ONI sa ciency".

Haha Polska juz jest zatopiona w tych eliminacjach.

:twisted:

:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Rok 2020, eliminacje do mistrzostw świata.

Mecz Polska-San Marino.

Wynik meczu 0:0 , szał na trybunach.

:smiley: :smiley: :smiley: Polska piłka nożna wzniosła się na wyżyny :smiley: :smiley: :smiley:

Polska przejdzie jak będziecie tak stękać to nie przejdzie . W ostatnim meczu z irlandią pokazała że można wygrać tylko trzeba chcieć.