Spory problem z Deal Keeper, jak usunąć?


(Rychu312) #1

Witam, jest to mój pierwszy post na tej stronie, jestem nowym użytkownikiem. 

Sprawa wygląda tak, że mam bardzo duży problem z wirusem który się (chyba) nazywa deal keeper. Strasznie to utrudnia życie, na stronach wyświetla się mnóstwo reklam co jakiś czas po kliknięciu gdziekolwiek, nawet nie w żaden odnośnik czy coś wyskakuje nowa strona z jakimiś reklamami, programami itp, będąc na stronie nagle zmienia sie na inną. 

Podrzucam wam kila screenów

Nie da się przeglądać normalnie internetu, tych reklam jest mnóstwo, do tego jeszcze będąc na raczej zaufanych stronach jak np. olx  zaczynają się pobierania i pobierają się pliki, dzieje się to i na chrome i na firefoksie. Jak narazie nic nie dzieje się na FB ale nawet na yt po kliknięciu wywala na jakieś strony,

 

Teraz najważniejsze: jak to usunąć? Pobierałem jakieś ADW Cleaner bo  gdzieś taki temat znalazłem i nic nie pomogło po skanie i usunięciu, pobrałem spy hunter i teraz nie moge go usunąć i tylko na starcie sie automatycznie włącza i zacina..

 

Da się jakoś usunąć to cholerstwo Deal kepper? Reklamy, przeniesienia i wyłączanie się stron jest nie do zniesienia, pomóżcie ludzie. 

 

Ps.Post próbuje wysłać 10 raz, non stop przerzuca na inną stronę

 


(Giiixxxx6) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/


(Rychu312) #3

FRST

http://wklej.to/sndN7

http://www.wklej.org/id/1681629/

 

Addition

http://wklej.to/Y5ZQV

http://www.wklej.org/id/1681632/

 

Chyba o to chodziło


(Atis) #4

Wklej cały log.