Sposob na glosny wentyl od karty graficznej


(Rayearth) #1

posiadam GeForca GTX 280 od Zotaca. ostatnio jednak zaczal mi przeszkadzac jednak poziom halasu wentylatora gdy gram. rozumiem ze jednym ze sposobow na taki problem jest zmiejszenie rozdzielczosci albo jakosci obrazu w grze ale czy sa inne zeby go przyciszyc?


(Maryś) #2

Rayearth ,

Należy wyciągnąć kartę graficzną, przeczyścić i "naoliwić"

wentylator. Jeżeli nie pomoże to trzeba będzie kupić nowy.


(Agatonster) #3

Rayearth ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Edycja

W związku z Twoim nowym podpisem -

polski-uklad-klawiatury-anglojezycznym-windows-t123848.html


(Rayearth) #4

widziales kiedys GTXa 280? caly zapakowany w obudowie, razem z wentylatorem. wymiana wentylatora, o ile w ogole mozna kupic odpowiedni zapasowy = utrata gwarancji.

to nie cooler procesora do ktorego mozna sie dostac bez zadnego problemu. grzebanie w sprzecie odpada.

abstrachujac nawet od tego, karta bardzo sie grzeje, szczegolnie w trybie 3D. juz od samego poczatku ten wiatrak tak wyje w tym trybie zatem to nie wina braku konserwacji.

-- Dodane 29.11.2009 (N) 12:01 --

Rayearth ,

w zwiazku z tym - z sieci korzystam na firmowym laptopie, system preinstalowany, jezyki i uklady klawiatury prawdopodobnie usuniete, brak mozliwosci doinstalowania ani nawet zmiany ustawien bez uprawnien administracyjnych. to wlasnie oznacza moj podpis!