Sposób na legalną licencję Opery i jej jednoczesna promocja

(boczi) #1

Po wczorajszej premierze Opery 8.0 został ogłoszony program popularyzujący Operę.

Pełne info na http://my.opera.com/quiris/journal/ .

Jak większość wie, po rejestracji Opery stajemy się jej pełnoprawnymi użytkownikami i nie musimy oglądać reklam w tej przeglądarce.

A TUTAJ, możemy normalnym sposobem kupić Operę.

(system) #2

Ja nie widzę raczej przeszkód. Jest to promowanie oprogramowania.

Niestety widać, iż moderatorzy chorobliwie wręcz trzymają się regulaminu, co widać poprzez różne działania na tym Forum, z raczej negatywnym skutkiem dla jego rozwoju.

(boczi) #3

Jeśli można podać linka do strony Opery poprzez moje polecenie, to prosiłbym o klikanie:

Z góry dziękuję.

(Themefhisto) #4

To w końcu jak? Poprosiłbym:

Z góry dziękuję.

(Kiepas) #5

zachęcam do klikania na baner :slight_smile:

(Ultrazbig) #6

Zapraszam na moją stronę o Operze, na której możecie odnaleźć sporo odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z Opery.

Pozdrawiam

Zbyszek

(Daro U) #7

hehe. Cwaniaki. Dać linka i niech klikają. Sam sposób na zdobycie licencji jest bardzo ciekawy. Sam używam Opery i na swojej stronce też dałem bannera.

(Ultrazbig) #8

Dla Polaków jest promocja ... dużo dużo taniej :slight_smile:

Pozdrawiam

Zbyszek

(fiesta) #9

W zwiazku z tym że na oficjalnej stronie promocji

jest wyraźnie napisane:

W związku z powyższym po konsultacji z administracją forum topiki z prośbami o klikanie zostają zamknięte a linki i banery wykasowne z nich. Proszę jednocześnie o zlikwidowanie banerów ze swoich podpisów gdyż jest to sprzeczne z regulaminem promocji i naszego forum.

(lazikar) #10

Prosze także o usunięcie adresu z linka pod przyciskiem WWW