Sposób na misje karetkowe w GTA SA

Witam!

Wykminiłem fajnego sposoba na szybkie i bezproblemowe przejście misji ambulansowych w GTA. Mianowicie…jedziemy do jakiego w miare małego (naprawde małego :P) miasteczka na odludzi…(warzne zeby był tam szpital) kradniemy karetke, właczamy misje, i osoby pojawiają sie nam dosłownie jadna koło drugiej… banał :smiley: tylko cza uwarzać żeby nikogo nie przejechać… nie próbowałem tak robić z policyjnym radjowozem…ale raczej nie zadziała bo kolesie będą zwiewać z miasteczka…ale nie zaszkowdzi spróbować…pozdro :smiley:

Wrzuć screena z pokazanym miejscem na mapie, gdzie jest “miasteczko na odludziu”, w którym jest szpital :twisted:

Mi się zdaje że koledze chodzi poprostu o wioskę. W niektórych widziałem szpital.

PS. W sumie to niezły pomysł, sprawdzę :smiley:

Jezęli chodzi o misje policyjne to warto przejśc się do bazy wojskowej “Area 69” tam stoją czołgi. Po wejściu na teren bazy będziesz miał 5gwiazdek na karku, ale jak wejdziesz już do czołgu i odpowiednio rozegrasz sytuację to nikt cię nie złapie.

Misje strażaka robiłem w Las Venturas i był naprawdę łatwe, prawie wszystkie płonące auta były nie dalej jak 3 ulice od siebie.

A co do misji paramedic to dzięki za info - to jedyne misje, jakich jeszcze nie zrobiłem (nie chciało mi się).

Koledze chodziło o Angel Pine, miasteczko które znajduje się w południowo - zachodniej części San Andreas. Dostajemy się tam po misji " Green Sabre".

Jest już jeden topic dotyczący misji GTA SA. Ten zamykam.