Sposób na pendriva, który nie chce się formatować

Zaczynając od początku - mam problem z mp3 (włącza się - działa, a problem tkwi w jej pamięci). Już od jakiegoś czasu wyskakiwały mi błędy przy kopiowaniu plików - ‘plik jest uszkodzony, nie można kontynuować’ . Ponieważ bardzo denerwowało mnie to, postanowiłam wyrzucić ‘uszkodzone’ pliki formatując pamięć. Niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka - za każdym razem gdy próbuję ją sformatować wyskakuje komunikat ‘system windows nie jest w stanie ukończyć formatowania’. Próbowałam zrobić to metodą tradycyjną oraz wierszem polecenia.

Ma ktoś może pomysł co jeszcze mogłabym zrobić, aby ją sformatować i nagrać pliki?

z góry dziękuję za pomoc. :}

Pamięć flash ma ograniczenie cyklli zapisu do 100 000 jak dobrze pamiętam.

Być może twoja pamięć kończy żywot.

nie sądzę. rzadko używałam jej pod kątem zapisywania danych. nie wiem czy 100 bym naliczyła. ;d

blaah , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spod MP3ójki nie ma opcji formatowania?

Spróbuj jeszcze http://www.cdrinfo.pl/download/9810192130

Jest opcja formatuj, ale ‘system łindołs nie może dokończyć formatowania’. ;f

Próbowałam też tym programem - na próżno - wyskakuje błąd, że wg niego dysk chroniony przed zapisem.

Próbowałam w linuxie opensuse z płyty - nie wykrywa mi go.

“Spod MP3ójki nie ma opcji formatowania?”

“Jest opcja formatuj, ale ‘system łindołs nie może dokończyć formatowania’. ;f”

Co ma Windows to opcji formatowania w MP3trójce?

Najlepiej jak to zrobisz z jakimś live cd z GParted, np. Ubuntu, kiedyś windows miał problemy ze sformatowaniem dysku, wystarczyło go na GParted zarzucić i poszło gładko.

próbowałeś HP USB Disk Storage Format Tool z linku wyżej? rusza wszystko

a, o to Ci chodzi. Tak, nie ma opcji formatuj w mp3. Włącza się normalnie a gdy wchodzę w muzykę wyświetla się ‘brak plików’ i wszystko się zawiesza.

Próbowałam to sformatować przez linux opensuse live cd - w ogóle nie wykrywa podłączonego urządzenia. ale ok. Spróbuję jeszcze z ubuntu.

Tego nie rusza. Wyświerla komunikat, że dysk jest chroniony przed zapisem, czy coś w tym stylu. ;f

Próbowałam też paragonem - na mp3 nie ma partycji, więc teoretycznie nie ma co formatować. x.x