Sposób na wygodne kopiowanie plików na iPhone'a z komputera z Windowsem

Witam!
Ostatnio dorwałem starego, bo starego, ale jarego iPhone’a 6S. Prowadzę kanał na YouTube, na którym chciałbym zrobić serię nt. Apple i iOS. Dotychczas robiłem filmiki o Androidzie i Windowsie.

Teraz do tematu:
Czy istnieje jakiś prosty i darmowy program do kopiowania plików na iPhone’a dla systemu Windows? iTunes nie do końca mi przypadł do gustu. Od razu po podłączeniu iPhone’a do komputera coś zaczyna synchronizować, kopie robi i bóg wie co jeszcze. Ja chcę skopiować tylko plik i koniec. No dobra - podłączam do komputera i w eksploratorze Windowsa pojawiła się ikona z tymże iPhone’em. Jednak… tylko do odczytu i zgrania plików na komputer. Na odwrót się już nie da :slight_smile: Szkoda gadać.

Ktoś coś? No i jeszcze ew. jakiś soft pod Ubuntu Linux, bo też używam.
Z góry dzięki :slight_smile:

Link do kanału:
Dawid Ćwikła - YouTube - zachęcam do subskrypcji. Za to też dzięki :slight_smile:

Chyba mod ciachnął linka do subskrypcji z opcją “nie pozostawiaj śladów” w historii edycji.

Bo jak obcy edytuje post, to raczej nie obowiązuje zasada migawek co 5 min (radykalna zmiana postu też czasem robi zapis, mimo że ktoś po 30 sekundach zmienił zdanie), by mieć kontrolę co ktoś odjaniepawla w ciągu 60 dni (na możliwą edycje postu).

Ja wyedytowałem posta, bo zapomniałem wkleić linka. Co, źle wklejony??-

Nie było go wcale przez jakieś 3 minuty.

Pff, dziwne. Pewnie bug na DP.