Sposób na zarobek na kompa :-)

Jak w temacie :slight_smile: Jestem nie poełnoletni (2 gim), ale chcę zarobić na nowego kompa :wink: Podsuwajcie pomysły :slight_smile:

P.S. Do moderatora :slight_smile: Proszę, nie kasuj ten kompa jest dla mnie ważny :slight_smile:

W internecie nie zarobisz dużo… Oczywiście są różne mailingi, rklamy, itp, ale grosze ze nie dostaniesz.

Masz jakieś umiejętności, typu robienie stron www, grafika?

Potrafię robić strony WWW i grafikę :smiley:

może tylko tobie się tak wydaje pokaż swoje portfolio…

Słyszałem kiedyś o progsie Eurobarre co wyświetla reklamy na górze kompa. Pierwsza wpłata do banku 15 euroa kase dostajesz co mesiac za wyswietlanie reklam. Jeden koleś zarabiał nawet 250 euro(!) miesięcznie :wink:

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 20:54

w google poszukaj

Nowe, profesjonalnie zrobione strony mam na kompie :slight_smile: Jedne z pierwszych jaką robiłem:

http://www.jediworld.prv.pl

http://www.artysci.fe.pl

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 21:56

Tak, ale a nie chcę wpłacać nic do banku :slight_smile:

hehe amatorszczyzna ;]

Pisałem, że jedne z pierwszych :slight_smile: Teraz piszę w CSS, JAVA, PHP :slight_smile:

w eurobarre nie należy wierzyć. zarobisz kilka euro…

no to trenuj. :wink:

ale chyba nie zarobisz, bo jestes niepełnoletni…

W tym sęk :frowning: Jakbym miał 16 lat (już za rok w kwietniu) to mogę dostać pracę wakacyjną, a tak to d*** :frowning: Starzy nie mają na nowego kompa a u mnie z kasą też cienko :frowning:

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 22:05

Kurde! !!

Czyli masz 15… w tym wieku nie jesteś w stanie dostać żadnej pracy która przyniesie ci taki zysk by zarobić na nowy komputer…

A w Polsce możesz roznosić ulotki… tylko w ten sposób nie zarobisz na komputer o ile w ogóle Cię przyjmą do takowej pracy ze względu na wiek…

Albo spróbuj szczęścia w tym: http://podrasuj2.idg.pl/ :smiley:

Jak byś znał PHP, albo inne języki programowania to byś był obeznany w webmasterce gdzie są ogłoszenia i takie tam …Pokaż jakiś nowy projekt

Nie dam projektów, bo nie mam narazie żadnych serwerów :slight_smile: A nie chcę się na razie rejestrować :slight_smile: Jednak udało mi się wyrwać kasę od dziadków :slight_smile: Narazie tylko 700 zl :slight_smile: Brakuje jeszcze 1 600 zł :slight_smile:

Ja tam w wakacje na ulotkach robiłem. Mam tyle samo lat co ty. Wyciągałem 5 czasem w większe upały 6 zł na godzinę. A ulotki to głównie do samochodów przez szybę (na rodzie w korku ) albo za wycieraczki na parkingach szpitalnych albo przed supermarketem. Dziennie z tego miałem koło 40-czasem 50 zł

Zacznij żebrać na ulicy :stuck_out_tongue:

Zgłosiłem swojego rzęcha :slight_smile: Może mi się powiedzie :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 15:00

Daj se na luz ;p Ja nie jestem żebrakiem :evil:

Po prostu potrzebuję nowego kompa :twisted:

Tak jak ci mówię spróbuj w ulotkach. Gdzie mieszkasz? Ja mogę ci załatwić robotę w Kielcach

Do kielc to ja mam tyyyyyyyyyyyyyyyyyle drogi :slight_smile: Mieszkam nie daleko Siedlec (mazowieckie) :slight_smile:

ja roznosiłem ulotki w kielcach :slight_smile: ze sklepu groszek na ksmie, ale na tym na kompa raczej nie zarobisz. przynajmniej nie w jednym życiu.