Sposobu na czyszczenie klawy?

Witam. J/w celem jest Logitech Ultra X flat, juz deczko przybrudzona, ktos ja czyscił by chodzila jak nowka ?

Odkurzacz, ściereczka (lekkto wilgotna) i po kłopocie

ja kiedyś rozkręciłem, ale nie polecam tego sposobu teraz ściereczką, a jak między klawiszami to pędzlem

IMO żeby dobrze wyczyścić powinieneś rozręcić klawiaturę, powyjmować wszystkie klawisze i na spokojnie wyczyścić.

Ale powinno być też dobrze jak zwyczajnie ściereczką przetrzesz i poprawisz odkurzaczem z odpowiednią ssawką.

Można poczytać 1

Można poczytać 2

:wink:

potrenuje z pedzlem i odkurzaczem, bo wyciaganie tych klawiszy to katorga :expressionless: kiedys spacje chyba z 20min zakladalem :expressionless:

Kup sprężone powietrze w sklepie komputerowym.

OTy -> KOSZ

Noi po czyszczeniu :smiley: niebylo to az takie trudne :slight_smile: a było z czego czyscic :smiley:

klawa001ml7.th.jpg

:slight_smile: wsumie najtrudniej sie rozbiera te klawisze, samo skladanie nie jest juz takie trudne :slight_smile: noi delikatne ma te gumowe styki ;\ ale dałem rade :slight_smile: :B-fly:

btw;

klawa009ic3.th.jpg

hyhyh ;] tak sobie zostawilem :smiley:

Heh jak widać na nic spreżone powietrze czy czyszczenie szmatką nie ma to jak rozebrąć od podstaw, a strzałki fajnie sobie zostawiłeś :smiley:

ciekawe czy zmyły by się litery z klawiszy jakby je tak do pralki razem z ciuchami wrzucić :lol:

wsumie widac na klawiaturce slady uzytkowania, ale zeby klawisze sie scierały to nie :slight_smile: spacja jest deczko wyslizgana :slight_smile:

Ja czyszcze swoja klawiaturę przy pomocy spreja- takiego jak sie używa w samochodach(we wnętrzu). Trzeba popsikać na klawiaturę, użyć szmatki i odczekać, aż wyschnie. Później można już ją podłączyć do komputera. Najlepiej czyścić klawiaturę regularnie, a można przedłużyć jej żywotnosć nawet o kilka lat :!:

Klawa to niezbyt drogi wydatek, raz na 3 lata mozna se pozwolic :slight_smile: Żywotność klawy skracją pięści po UT, CS’ie i Q3 :smiley:

Swoja droga ql sposob detergentem do tapicerki czyscic klawe :slight_smile:

chyba poto, by sie dalo na niej pisac :smiley: