Spotify - opłata po 7-dniowym okresem próbnym


(Movie Man X) #1

Korzystam z programu Spotify już przez jakiś czas,ostatnio kiedy zalogowałem się na tablecie wyskoczyło mi okno 7-dniowy okres próbny zdecydowałem się kliknąć opcja mi się co prawda spodobała lecz na razie nie chce płacić za konto premium i tu się pojawia mój problem istnieje coś takiego jak 30-dniowy okres próbny podaje się tam numer konta i tak dalej i gdy nie zrezygnujemy w porę z tej opcji będą nam pobierane pieniądze z konta lecz ja nie podawałem żądnego numeru konta, w zakładce Subskrypcja nie mam opcji Anuluj Subskrypcję widnieje tylko komunikat "Twoje opłacone z góry konto Premium wygasa  2015-05-10. Wykup subskrypcję, aby zachować ulubione utwory, bez konieczności obciążania z góry karty kredytowej co miesiąc.". Proszę o pomoc czy po minięciu tego okresu w jakiś sposób egzekwowany będzie ode mnie abonament?Czy istnieje jakiś sposób aby jednak anulować moją subskrypcję premium?


(niezDarek) #2

tu masz opisane: https://www.spotify.com/pl/legal/new-30-days-free-trial-terms-and-conditions/

 

dodajesz swoją kartę płatniczą w systemie i dostajesz za darmo 30 dni konta premium, po tym czasie automatycznie zostanie pobrana opłata jeśli nie anulujesz subskrypcji.  


(Movie Man X) #3

Tak rozumiem lecz w przypadku mojego 7-dniowego okresu próbnego nie podawałem żadnej karty płatniczej .A więc czy po siedmiu dniach moje konto automatycznie przejdzie na wersję free czy będzie mi naliczana opłata bo w serwisie Spotify o wersji 7-dniowej mowy nie ma?


(Dimatheus) #4

naex , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(MiL-) #5

Jeżeli nie podałeś numeru karty kredytowej to jakim cudem ma ci się naliczyć opłata?


(Movie Man X) #6

Różne rzeczy już mi się w życiu zdarzały stąd moje pytanie.Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony:)


(niezDarek) #7

nie naliczy Tobie żadnej opłaty, po tych 7dniach możesz dodać kartę i mieć dodatkowe 30dni konta premium