Spotify - opłata po 7-dniowym okresem próbnym

Korzystam z programu Spotify już przez jakiś czas,ostatnio kiedy zalogowałem się na tablecie wyskoczyło mi okno 7-dniowy okres próbny zdecydowałem się kliknąć opcja mi się co prawda spodobała lecz na razie nie chce płacić za konto premium i tu się pojawia mój problem istnieje coś takiego jak 30-dniowy okres próbny podaje się tam numer konta i tak dalej i gdy nie zrezygnujemy w porę z tej opcji będą nam pobierane pieniądze z konta lecz ja nie podawałem żądnego numeru konta, w zakładce Subskrypcja nie mam opcji Anuluj Subskrypcję widnieje tylko komunikat “Twoje opłacone z góry konto Premium wygasa  2015-05-10. Wykup subskrypcję, aby zachować ulubione utwory, bez konieczności obciążania z góry karty kredytowej co miesiąc.”. Proszę o pomoc czy po minięciu tego okresu w jakiś sposób egzekwowany będzie ode mnie abonament?Czy istnieje jakiś sposób aby jednak anulować moją subskrypcję premium?

tu masz opisane: https://www.spotify.com/pl/legal/new-30-days-free-trial-terms-and-conditions/

 

dodajesz swoją kartę płatniczą w systemie i dostajesz za darmo 30 dni konta premium, po tym czasie automatycznie zostanie pobrana opłata jeśli nie anulujesz subskrypcji.  

Tak rozumiem lecz w przypadku mojego 7-dniowego okresu próbnego nie podawałem żadnej karty płatniczej .A więc czy po siedmiu dniach moje konto automatycznie przejdzie na wersję free czy będzie mi naliczana opłata bo w serwisie Spotify o wersji 7-dniowej mowy nie ma?

naex , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeżeli nie podałeś numeru karty kredytowej to jakim cudem ma ci się naliczyć opłata?

Różne rzeczy już mi się w życiu zdarzały stąd moje pytanie.Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony:)

nie naliczy Tobie żadnej opłaty, po tych 7dniach możesz dodać kartę i mieć dodatkowe 30dni konta premium