Spotkanie

Kurcze, tak sobie to czytam i myślę, że takie spotkanie, nawet w niewielkim gronie mogłoby być ciekawe.

Jestem częstym gościem pewnego forum (o nowinkach sprzętowych) i tam userzy organizują sobie sobie spotkania w swoich miastach. Nie robią spotkań ogólnych, tylko np: Kraków i okolice, Wrocław i okolice, a potem wymieniają się zdjęciami na forum.

Można by u nas zrobić osobny dział na stronie: zloty dobroprogramowców :slight_smile:

Jak dla mnie bomba.

Zobaczcie jak to było zorganizowane na Tweak.pl. Profesionalnie i to nie tylko przez adminów. Sami userzy także pomagali w realizacji zlotu. Jeżeli chcielibyśmy coś takiego zorganizować to trzeba myśleć już o tym teraz.

PS.

Tutaj macie link do forum poczytajcie. KLIK

Pozdrawiam. :wink:

Jestem ZA nawet jak nie mógłbym akurat przyjechać… Takie zloty to naprawde świetna sprawa. Trzeba się nad tym porządnie zastanowić :slight_smile:

no na tłiku to juz tradycja, duże zloty, wielu sponsorów, których szukaja userzy i administracja, pokazy sprzetu, oprogramowania, lan party :slight_smile: podobnie jest na oc-serwisie :slight_smile: gdzie jestem moderem :stuck_out_tongue:

Tak tylko jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie to moze być problem. :slight_smile:

ale znając życie to bedzie tak: połowe starsi nie puszczą, inni beda mieli plany, pozostali nieuzbieraja kaski, połowa bedzie miała szkole lub poprawki :confused: efekt prosty :confused:

A to niby czemu ? Wystarczy pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego i osobe pełnoletnią towarzyszącą w czasie podróży i zlotu. To akurad nieduży problem.

Pozdrawiam. :wink:

Czyli że ktoś ma być za taką osobę niepełnoletnią odpowiedzialny?

I właśnie niektóre osoby mogą mieć problem z uzyskaniem jej. Ale to już mały problem. Najpierw trzeba opracować dokładny plan, wziąść się za to…

Welcor wyobraź sobie ze na forum wiekszość jest niepełnoletnia. Kto będzie brał na siebie odpowiedzialność. :?

No chyba że mamy i taty też przyjadą. :smiley:

Doskonale Cię rozumiem lazikar do niedawna też miałem problem z poruszaniem się gdzie kolwiek z powodu wieku. Ale zauważ że odpowiedzialność biorą na siebie rodzice pozwalając wyjechać dziecku. A osobą towarzyszącą może być starszy brat/siostra/kolega/kuzyn*

Pozdrawiam. :wink:

*niepotrzebne skreślić.

Dla nich zrobi się osobny zlot :slight_smile:

Widze że tutaj się coś szykuje. Kiedy jedziemy i gdzie panowie 8)

I to właśnie ci niepełnoletni najbardziej podniecają się paniami, piwem, izbą wytrzeźwień i zadymami z dresami, strażą miejską i policją.

No coments :x :x :x

Jak to ma polegać na tym to ja dziękuję …

Dlatego to nie musi być większość forumowiczów, tylko Ci, którzy naprawdę tego chcą, tzw. wytrawni forumowicze.

Ja również. Ale pamiętajmy, trzeba wierzyć, że takie coś może wyjść… Jeśli podejmie się stosowne kroki…

Zaraz, zaraz fiesta myślałem że rozmawiamy o kulturalnej imprezie chyba się nie myle.Rozmowy, zabawy, itd. Alkohol nie jest rzeczą najważniejszą. A niepełnoletnim zostaje jedynie PEPSI albo sok.

Welcor widziałeś posty wyżej. Poczytaj cały temat. Na forum nie można co niektórych upilnować a co dopiero na takim zlocie. :x

Czuję się mało komfortowo na samą myśl o możliwym spotkaniu z moderatorem…

A właśnie, jeśli zlot będzie gdzieś blisko to przyjadę

Tacy “wybrykanci” raczej nie będą chcieli jechać na zlot. W Internecie można się kamuflować. Tu jesteś taki a w rzeczywistości cichy, skromny… :stuck_out_tongue:

Otóż z całym szacunkiem Welcor - NIE!!

Odpowiedzialność spoczywa na organizatorach , którzy:

  • muszą być nazwani z “imienia i nazwiska”,

  • posiadać odpowiednie uprawnienia (to to samo co wymogi przy organizowaniu kolonii, obozów, wycieczek),

  • trzeba załatwić ubezpieczenie na wypadek wypadku, na indywidualną listę uczestników etc.

W sumie wszystko to, co się robi przy jakichkolwiek wyjazdach.

Dodatkowo obowiązek dostawienia małoletniego do rąk opiekuna z powrotem (oczywiście po uprzednim odebraniu z rąk).

No i kilka innych punktów, o których już nie będę nudzić! :twisted:

No chyba, że chcecie to robić na dziko - to i tak można!

Ale pamiętajcie wszystko jest cacy, dopóki komukolwiek coś się nie stanie.

Bo w przeciwnym razie - to można ładnych parę latek odsiedzieć - a wcześniej być wątpliwym bohaterem np. programu “Pod napięciem”. :twisted:

Na szybko przeleciałam zalinkowany topic ze zlotów Tweeka, który ktoś podał… :roll:

No trochę mnie zemdliło… :x

Piętnastolatka chwaląca się, że już drugi raz była na zlocie i nawet się nie opiła… i inne rzeczy, które przemilczę! :x

Gdy w październiku dyskutowaliśmy nad tym tematem - byłam jakoś bardziej przekonana. Od tej pory mój entuzjazm osłabł i osobiście się nie wybiorę na żadne “trzydniówki” w terenie!

Ale to nie znaczy, że nie powinnam co nieco powiedzieć w charakterze “zimnego prysznica” - dla Tych - którzy są zdecydowani… bo to nie wszystko takie proste, jak się wydaje.

Nawet w takim temacie musisz być uszczypliwy :?

Jeśli o mnie idzie, to nie gryzę :smiley: , tak że nie musisz się obawiać.

Poza tym na forum jesteśmy zobligowani do pewnych działań, ale w realu to już inna sprawa. Mógłbyś się mocno zdziwić :slight_smile:

Co do samego zlotu, to miejsce jest mi obojętne - dojadę wszędzie.

Patrząc na aktywność stolicy na forum, musiałbym zrobić sobie zlot przed lustrem :hahaha: