Spowolnienie działania Internetu

 Witam! Jestem użytkownikiem systemu Windows 8.1, który wykorzystuję do gier i streamowania ich do serwisu Twitch.tv. Miesiąc temu wyjechałem na wakacje zostawiając PC bez antywirusa (przypomniałem sobie o tym właściwie po fakcie) rodzinie. Po przyjeździe Internet jest praktycznie nie do użytku. Mam 7Mbitów downloadu i 4Mbity uploadu. Przed wyjazdem byłem w stanie streamować w 720p 2500 bitrate’u. Po przyjeździe nie jestem w stanie w ogóle streamować (tj. gdy włączam przesyłanie obrazu bitrate zaczyna skakać - potrafi z 1700 kbps spaść do 300 i pomijać setki klatek co kiedyś się nie zdarzało). Przy pobieraniu Internet również zaczął zachowywać się dziwnie - podczas ściągania czegokolwiek ze Steama/Torrentów nie widać różnicy (około 800KB/s czyli tyle ile miałem mniej więcej przed wyjazdem), jednak przy użyciu przeglądarki ściąganie czegokolwiek (prędkość oscyluje w granicach 70-100KB/s), oglądanie YouTube (powyżej 480p bufforowanie trwa więcej niż filmik), oglądanie streamów (kiedyś byłem w stanie oglądać streamy z rozdziałką 1080p/60fps/3000bitrate, teraz nawet 480p sprawia problem) jest praktycznie nie możliwe. 

Usuń programy zainstalowane przez ostatni miesiąc, poczyść foldery tymczasowe, jak nie pomoże, przywróć system do punktu sprzed wyjazdu.

Hej,

Wrzuć logi według tego tematu - http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/. Może problem ma podłoże wirusowe?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Najmocniej przepraszam, zadzwoniłem do operatora i zostałem poinformowany, że problem leży po ich stronie. Niemniej jednak dziękuję wszystkim zainteresowanym tematem.

Pozdrawiam!