Spowolnienie neostrady

(Mukson) #1

Mam neostrade 512 ale od jakiegos czasu wystepuje powazne spowonlnienie transferu-prawie o polowe. Co jest tego przyczyna i jak moge to naprawic?

moje rejestry:

(Norbertkrajewski) #2

A sprawdź w panel.neostrada.pl czy nie przekroczyłeś swojego limitu transferu i przez to Ci nie obniżyli prędkości (jak tak to znacznie, bo do 32 kb/s)

(JoteS) #3

Pobierz i zainstaluj sobie jakiś licznik transferu np. Neon, DU Meter i kontroluj przepływ danych. Dla Neo512 to chyba 7 Gb miesięcznie.

(Mukson) #4

limit transferu to 15 GB a wykozystalem narazie 12. I na pewno to nie moj firewall bo jak go wylanczam to transfer jest tak samo slaby.

(przemox) #5

Prawie na pewno jest to kwestia samej Neostrady. U mnie co jakis czas też to się zdarza - strony otwierają się wolno (także mamz 512), p2p pada. Raczej nie szukaj pomocy na Infolinii Neostrady, bo nigdy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Pozdrawiam

(Agatonster) #6

Niekoniecznie musi to być kwestia Neostrady, choć przyczyn takiego stanu winieneś zacząć szukać właśnie tam, pod 0800-102-102 - to oni są dostarczycielem usługi. Miałem z konsultantami Neo, swego czasu wiele do czynienia, i naprawdę uwagi ich nieraz były pomocne, choć czasem się zdarzyło, że nie mogli pomóc, być może z racji braku kompetencji w konkretnym temacie. Nagabując do skutku, problemy rozwiązywałem.

W przypadku podobnym do Twojego , po sprawdzaniu przez nich pingów , okazało się , że przyczyna tkwi w trojanie...A wtedy pozostaje dział Bezpieczeństwo i logi HijackThis...

pozdrawiam

(adpawl) #7

Czy to aby nie syfek jakiś? directxclickers.exe :wink: