Spowolnienie pc, gg nie odpowiada

Od kilku dni walczę komp chodzi jak zamulony pokazują się jakieś nieznane kwadraciki myszka nie reaguje co jakiś czas wszystko mogę zrobić ale tylko klawiaturą, gg po zalogowaniu nie odpowiada … Przeglądarka co chwile się zamula. Wczoraj przeskanowałem cały 320GB dysk i znalazło mi jakieś 200trojnaów zaszytych w system restore information( jakieś 700MB + duży plik tracking[…] które ręcznie usuwałem i na koniec zrobiłem sobie backupa na świeżo po przywróceniu i zarejestrowaniu systemu od razu nowe pliki tracking … Pakiet Bezpieczeństwa nie chcę ustawić zapory na połączenia internetowe … Program Gmer po zakończeniu skanowania tak zamula kompa że tylko restart pomaga…

Log System Repair Engineer:

Klik

Log OTL:

Klik

Log SDFix:

Klik

Log RSIT:

Klik

Log RSIT uzupełniający:

Klik

Log Silent Runners:

Klik

Log HijackThis:

Klik

Log Gmer:

Klik

Taka ilość logów jest zbędna, gdyż i tak większość podawanych danych się dubluje.

Zwykle wystarczają logi z narzędzi OTL+GMER+SREng.

Przejrzałem wszystkie logi i są one czyste.

W OTL kliknij CleanUp.

W tym folderze są przechowywane punkty przywracania systemu, więc wystarczyło je wyłączyć i włączyć. http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

Pamiętasz może gdzie ten plik tracking się znajdował?

Nie masz może programu Bootvis?

GMER niestety potrafi na niektórych systemach z niewiadomych powodów wywoływać różne nieprzewidziane niespodzianki…

C:\System Volume Information\Tracking.txt

D:\System Volume Information\Tracking.txt

E:\System Volume Information\Tracking.txt

na E był strasznie duży plik …

Trochę szybko to sprawdzałeś ja się nie znam za bardzo ale wiem mniej więcej co jest szkodliwe. Jak pamiętam to Trojany były jakieś GameThief czy coś zachciało się ruskiego serwera Lineage2 ^^ a Combofix ?? Jeszcze chciałem dodać że Win 7 x64 PRO nie chce się zainstalować w ogóle :frowning: a mam oryginała …

A to może wina sprzętu może coś siadło, macie poradnik na sprawdzenie sprzętowe ?/

Te tracking.txt nie powinny być szkodliwe i w ogóle wykrywane. Ponadto 700MB to kilkanaście tysięcy razy za dużo. :shock: Zwykle ten plik ma 20-30KB.

Gamethief to jest infekcja z pendrive, która zwykła właśnie kraść dane z gier. :stuck_out_tongue:

Zastosuj Flash Disinfector lub Panda USB Vaccine.

A może ktoś jeszcze by tak spojrzał na te logi :wink: co 2 głowy to nie jedna xD

Edit:

Problem był w bebechach dziękuje za sprawdzenie logów :wink:

zamknąć :wink: