Spowolnienie pracy komputera i avp.exe

Witam, od pewnego czasu mój komputer mocno przycina przy wykonywaniu zwykłych czynności. Zauważyłem duże zużycie procesora przy avp.exe.

Proszę o sprawdzenie loga: http://wklej.to/QA9N

avp.exe to proces Kasperskiego czy go w ogóle masz?? i od kiedy? jeśli go masz to zmniejsz poziom ochrony na normalny(zalecany) czy cos takiego

Mam kaspersky’ego od dawna i wiem ze ten proces za niego odpowiada. Myślę, że wina do końca nie leży po jego stronie, gdyż do tej pory nigdy nic takiego nie miało miejsca, a teraz przy zwykłym przewijaniu strony w przeglądarce potrafi się ona zaciąć. A kaspersky raczej tez nie byłby w stanie przy zwykłym działaniu zużyć 4BG ramu.

Przeskanuj nim komputer i zobacz czy coś wykrywa.

Komputer przeskanowany Kaspersky’m i Ad-Aware’m. Poza tym Trojan Remover’em. Nie wykrywa nic.

jaki masz poziom ochrony w kasperskm?

“Zalecany poziom bezpieczeństwa”

Też mam z tym problem ;/ w xp po napisie na niebieskim tle witamy czy zapraszamy komp muli 2 min :o az wszystko sie włączy, oczywiście avp.exe bierze najwięcej pamięci;/ raz usunąłem kasperskiego bo miałem instalować nowego, to problem niestety pozostał- musisz sprawdzić czy coś ci w rejestrze nie siedzi i zamula kompa :stuck_out_tongue: ew jak możesz spróbuj wywalić kis-a całkiem z kompa najlepiej revo uinstallerem bo usunie tez wpisy w rejestrze.