Spowolnienie systemu po instalacji sterowników

Witam.

zainstalowałem sterowniki na laptopie toshiba satellite l40-17q ze strony producenta. nie uruchamialem ponownie systemu. Zainstalowałem nero i uruchomiłem system ponownie. Od tej pory strasznie wolno chodzi. nie wykrywa routera który wczesniej przed instalacja nero (które się nie zainstalowało w dodatku) wykrywało. Przy włączaniu Opery pojawia się błąd “Startup error”

Może sie pogryzły sterowniki? jeśli tak to jak je usunąć bezpiecznie?

Przywracanie systemu nic nie dało.

Hej,

Z jakiego systemu korzystasz? Jeśli z Windows Vista/7 to czy instalując sterowniki uruchamiałeś je w trybie administratora - czyli korzystając z menu kontekstowego i polecenia Uruchom jako administrator. Jeśli robiłeś inaczej, część sterowników mogła zostać błędnie zainstalowana.

Niestety to błąd - po instalacji każdego z ważnych sterowników, należy zrestartować system, by dokonane zostały niezbędne zmiany w sprzęcie i systemie. Bez tego mogą wychodzić podobne frytki…

To samo, co wyżej - czy był instalowany z użyciem polecenia Uruchom jako administrator?

Tutaj pewnie też to samo, aczkolwiek przy instalacji niektórych sterowników tracone są ustawienia połączeń WiFi i trzeba jeszcze raz podłączać się do sieci z użyciem klucza.

Pozdrawiam,

Dimatheus