Spowolnione działanie systemu + dużo małych infekcji


(Banditpl) #1

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że tytuł jest taki, ponieważ nie chciałem aby mój post został zbagatelizowany do jednego problemu, jak to już kiedyś miało miejsce.

Komputer (system) ma już trochę czasu, niestety, mnogość oprogramowania jak i danych które musiałbym stworzyć na nowo po sformatowaniu dysku skutecznie mnie od tego pomysłu odsuwa, jak kiedyś któryś z moderatorów tego forum miał w podpisie: walka do końca, nie format :smiley:

Dzisiaj po wizycie bratanka (to już ostatni raz :F) zauważyłem jakieś idiotyczne dźwięki przy zamykaniu, minimalizowaniu i maxymalizowaniu okienek windowsa, są bardzo irytujące więc natychmiast zabrałem się za ich usunięcie, niestety, na próżno, po wyłączeniu wszystkich dźwięków sys dźwięk ten jest nadal, a gdy nadpisze jakiś dźwięk w panelu sterowania to odtwarzane są oba w kolejności irytujący->systemowy. Mam sporo procesów niewiadomego pochodzenia, spadki w wydajności, trochę raka może być też na flashu ponieważ i ten często odmawia posłuszeństwa. Zdarzyło się jeszcze raz tak, że rozesłałem wszystkim ludziom z którymi kiedykolwiek kontaktowałem się mailowo mail z tabletkami na odchudzanie, po czym zmieniłem hasło i sytuacja się od tamtego czasu nie powtórzyła, ale rak pewnie został. (korzystam tylko z gmail.com, poprzez przeglądarke, bez zew. softu)

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zerknął okiem na logi i podrzucił jakieś pomysły, co mógłbym z tym zrobić, w antywirusy przestałem wierzyć już dawno temu, tylko to forum jest w stanie uratować mój pięcioletni pecet przed formatem. Z góry serdeczne dziękuje.

http://www.wklej.org/id/998314/

http://www.wklej.org/id/998315/

-- Dodane 31.03.2013 (N) 16:35 --

Dołączam log z Malwarebytes Anti-Malware

http://wklej.to/DenW6


(Spandau) #2

To co wykrył Malwarebytes bez znaczenia, to tylko wyłączone centrum zabezpieczeń.

Aktywnej infekcji nie widzę, wygląda że nie jest to temat do tego działu. Zwróć uwagę na ten błąd

Jeśli to nie pomoże przejdziemy do czyszczenia.