Spowolnione działanie, zacinanie się


(Rumunek14) #1

Tak jak w temacie komputer od wczoraj bardzo zwolnił, podczas włączaniu paska Start zawiesza się na kilkanaście sekund po czym pasek się zamyka.

Komputer nie miał formatu już przez 8 mies. , ale zawsze jest skanowany oczyszczany (Ccleaner, ATF-Cleaner) co 3 tyg defragmentacja i naprawianie błędów, a także usuwanie starych wpisów w rejestrze (chyba - nie znam się na tym :wink: ) programem jv power tools.

mianowicie oto logi:


(adam9870) #2

Usuń kosmetycznie powyżej przedstawione wpisy korzystając z HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Jeśli po wykonaniu ww. czynności sytuacja nie ulegnie zmianie, wykonaj i wklej log z narzędzia Deckard's System Scanner, następny Comboscana.


(Rumunek14) #3

ooo dziękuję znacznie komputer przyspieszył ale nadal pasek startu sprawia problemy.

oto log z comboscana:


(jessica) #4

Sfiksuj w Hijacku. (choć to nie szkodnik).

W logu nie widać nic podejrzanego.

A jeśli chodzi o pasek, to przypomnij sobie, czy nie zmieniałeś przypadkiem wyglądu pulpitu z oryginalnego na jakiś inny, nie zainstalowany jednocześnie z systemem?

Jeśli zmieniałeś, to sprawa jasna, bo takie zmiany zawsze szkodzą systemowi, choć są zachwalane jako niby nie szkodzące.

Np. zmiana wyglądu z XP na VISTĘ wystarczy, by system zaczął źle funkcjonować i co najważniejsze - to złe funkcjonowanie będzie już zawsze, chyba, że sformatuje się dysk.

jessi