Spowolniony internet do minimum , czarny ekran

Witam,

Zgłaszam się do specjalistów lub do obeznanych osób, totalnie nie wiem o co może chodzić
Tak jak w temacie , od kilku dni zmagam się ze strasznie spowolnionym internetem + wyskakujący czarny ekran .
Więc tak , zacznę od tego ,że problem się powtórzył jakieś pół roku temu miałem to samo , z dnia na dzień spowolniony internet ( pewnie nie przeszkadzało by mi to ) Gdyby nie wyskakujący czarny ekran . Wszystko w tle pracuje normalnie tylko ekran zmienia barwę na totalnie czarną dosłownie na kilka sekund max minutę , w ciągu godziny wyskakuje tak z 30 razy i ustepuje. Ekran jest cały czarny z małym wyjątkiem , dosłownie milimetrowym paskiem różnego koloru , po lewej stronie , czerni towarzyszy kolorowy pasek ( poprzednio zrobiłem format C: problem ustąpił ) Dodam , że po zrobieniu Formata internet tak nie mulił . Troszkę się zaniepokoiłem gdy problem się odnowił . Nie chciał bym co 3, 4 miesiące robić Formata .
System skanowałem , chyba 3 czy 4 programami , Antywirus włączony ( niby nic wielkiego ale zawsze może cos pomóc ) Programy do skanowania wykrywały wirus i rózne programy , usuwałem je lecz problem nie ustępuje .
Korzystam z róznych żródeł internetu , Lokalne i Wi-Fi , cały czas jest tak samo , więc problem nie leży po stronie połączenia internetowego .

Z opisu może być wszystko.

  1. konfiguracja komputera + zasilacz odczyt danych z niego.
  2. HW Monitor i wklej scren
  3. Najnowszy HD Tune Pro, opcja health i wklej cały scren smart dysku.

Plus konserwacja wnętrza kompa, przejrzyj wszystko + sprawdź jak wyglądają wszystkie kondensatory elektrolityczne na płycie i karcie grafiki - może wybrzuszone lub wylane.