Spowolniony komp,muzyka

Witam. Mam taki problem. 2 tygodnie temu robiłam format na partycji C [partycje podzielone C-programy, D-reszta] , komputer chodził normalnie jak to po formacie. Ale pewnego dnia odinstalowałam antywirusa i zainstalowałam ponownie. I problem się zaczął…

  1. przy włączaniu systemu [Windows XP Home Edition] komputer na pasku Windows XP wisi ok. 2 min.

  2. gdy włączam przeglądarkę lub inne tego typu aplikacje - zwalnia mu muzykę.

  3. gram w Counter Strike i mam steam - problem polega na tym, że na non steam gram normalnie bez zwalniania systemu, po włączeniu steam komputer zacina muzykę jak i grę.

Ponadto antywirus [Kaspersky] skanował z 5 razy cały system - nic nie wykrył, wyłączyłam usługi Windowsa jakie tylko można aby odciążyć RAM [nic nie daje].

Pytanie więc moje : co może być nie tak ?

Ile masz ramu i jakiego masz proca? Ściągnij sobie program bootvis, on powinien przyspieszyć start kompa. Jeżeli dobrze poszukasz, to znajdziesz na tym forum instrukcję do tego programu. Przejrzyj też autostart, bo zapewne masz zawalony.

Autostart ma 8 programów. Wszystkie one są mi niezbędne. Ram’u mam 1GB , procesor Intel Core 2 Duo.