Spowolniony komputer,brak odpowiedzi(avast,kis)

Witajcie

Od jakiegoś czasu mam problemy z komputerem stacjonarnym. Otóż sam start trwa bardzo długo, czasami do pełnego zładowania ikon i paska mija 5-10 minut. Kolejna rzecz miałem problem z avastem, bo często odmawiał współpracy, zainstalowałem teraz kasperskiego i chwile po instalacji co widze: “program kis przestał działać, brak odpowiedzi” :? System staje się coraz mniej stabilny i nie wiem dlaczego. Miałem problem z odinsatlowaniem TuneUp Utilities 2011. Komputer jest nowy i ma niecałe dwa miesiące, więc jest to niepokojące sygnały, że coś się dzieje nie tak.Jeszcze jakis czas temu zaczęły się problemy z programem Steam, wcześniej chodziło ok aż do czasu gdy pojawiało się okienko “brak odpowiedzi…” no i bsod z kodem 0x00000101. Dużo syfu na nim nie ma, bo zaledwie kilka programów. Dodam tylko, że podczas skanowania na chwile OTL też “przestał działać-brak odpowiedzi”, ale jakoś dał rade…Przesyłam wyniki z OTL i proszę o pomoc.

pozdrawiam

Extras : http://wklejto.pl/123459

OTL: http://www.wklejto.pl/123460

ps. system windows7(64bit), konfiguracja poniżej PC

Odinstaluj uTorrentControl Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Dzięki za zainteresowanie. Wyniki czyszczenia: http://www.wklejto.pl/123538 . Już ściagam Mbam i po skanie wrzuce loga.

Dodane 25.04.2012 (Śr) 20:07

Skan z Mbam: http://wklejto.pl/123545 Masz może pomysł czemu komputer aż tak jest spowolniony? Czy może być to problem jakaś usterka sprzętu…?