Spowolniony komputer, wyskakujące reklamy

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc. Niestety, wiem, kiedy ściągnęłam na siebie problemy…Komputer chodzi bardzo wolno, wyskakują okienka, nawet w skrzynce, z adnotacją: ads not by this site. Mam też Survey 2013 niby od Mozilli…

Zainstalowałam Malware Bytes, wykrył 102 plików, ale potem znowu wróciły problemy. ADWCleaner również swoje wyrzucił, też niewiele pomogło.

Po przeczytaniu porad w waszym poradniku nie chcę działać bez profesjonalnej porady, żeby spraw nie pogorszyć, więc proszę o pomoc fachowców.

![-o<

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

babaluaye , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przepraszam za nieprzestrzeganie regulaminu – bynajmniej nie zrobiłam tego z niechlujstwa, tylko z racji posiadania zagranicznej klawiatury. Ale na wszystko są sposoby, oczywiście…Poprawiam post i podaję też wklejkę z logiem:

http://www.wklej.org/hash/86a6b63806c/


___________________________________________

Miałaś wyedytować posta oryginalnego. Ale skoro zrobiłaś to tutaj, to przekleiłem go w miejsce oryginalnego, a ten tutaj - skasowałem. :wink: A klawiatura - cóż, znajdź taki komputer, który ma polską klawiaturę - wszystkie niemal to klawiatury QWERTY; wystarczy więc zmienić język w systemie operacyjnym.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj (Uninstall).

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.

Po wklejeniu skryptu i wykonaniu, OTL się zawiesza.

Wyświetla tylko: Killing processess, do not disturb, ale nie widać żadnego postępu.

Próbowałam już kilka razy, ale ciągle to samo. W trybie awaryjnym niestety mam problem: mój laptop działa tylko na ekranie zewnętrznym, ponieważ ma zepsuty oryginalny i w trybie awaryjnym nic nie mogę zobaczyć.

Jaka może być przyczyna tego zawieszania? Firewall wyłączony, antywirus też. Wszystkie inne aplikacje zamknęłam podczas pracy OTL.

Da się jeszcze coś z tym zrobić?

Dodane 04.09.2013 (Śr) 19:27

Nie wiem, czy mój post się gdzieś zagubił, w każdym razie nieśmiało się przypomnę jeszcze raz…Czy jest jakaś alternatywa do skryptu w OTL? Spróbowałam dzisiaj jeszcze raz, ale po dwóch godzinach nic się nie wydarzyło, a program znów miał oznaki całkowitego zawieszenia z komunikatem do not disturb.

Moi bliscy namawiają mnie do formatowania, ale ja wolałabym walczyć do końca jeśli tylko się da. Dzięki za ewentualną pomoc. :slight_smile:

Dodane 05.09.2013 (Cz) 12:07

Nie wiem, czy mój post się gdzieś zagubił, w każdym razie nieśmiało się przypomnę jeszcze raz…Czy jest jakaś alternatywa do skryptu w OTL? Spróbowałam dzisiaj jeszcze raz, ale po dwóch godzinach nic się nie wydarzyło, a program znów miał oznaki całkowitego zawieszenia z komunikatem do not disturb.

Moi bliscy namawiają mnie do formatowania, ale ja wolałabym walczyć do końca jeśli tylko się da. Dzięki za ewentualną pomoc. :slight_smile: