Spowolniony system, zawieszanie opery mimo skanowania

(Ramirezdelavega) #1

Witam, proszę o pomoc przy sprawdzeniu Logów OTL, nie rozumiem tego kompletnie i nie wiem co dalej mam z tym zrobić. System czyściłem z cofickera, rootkitów...używałem anti malware, avast, otl, ccleaner.

Czy to już koniec czy powinienem zrobić coś jeszcze?? Proszę o pomoc.

Oto Log z programu OTL http://wklej.org/id/438555/

(Agatonster) #2

ramirezdelavega ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisać problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Leon$) #3

zrobić to o co jesteś proszony przez Moderatora

potem

Dodatek Service Pack 2 - zainstalować SP3

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180) - uaktualnić do IE 8

przeskanować ponownie pokazać nowy log txt oraz Extra

:slight_smile:

(Ramirezdelavega) #4

nie bardzo rozumiem jak mam nazwać temat, skoro moim jedynym problemem jest to że nie umiem rozszyfrować LOGa z OTL i co mam zrobić dalej. Zasady nazewnictwa tematów czytałem kilkakrotnie, ale nie jest tam jasno napisane jak mam w swoim przypadku nazwać temat.

Leo$ dzięki za podpowiedź, nie bardzo rozumiem tylko o co chodzi z tym "pokazaniem nowego loga txt oraz Extra", po skanowaniu OTLem wyświetla mi się jeden LOG, powinien być drugi?? Który to txt, a który extra??

Jestem zielony w temacie komputerów, dlatego proszę bardzo o pomoc.

I z góry dziękuję.

(Cedar) #5

Ty masz zrobić log i odpowiednio w poście i w tytule opisać Swój problem z komputerem a nie brak umiejętności rozszyfrowania logów.

Od rozszyfrowania logów są odpowiednie osoby, które po ich analizie napiszą co masz dalej robić.

(Leon$) #6

ustawiając wszystkie opcje jak na obrazku otrzymasz po skanie dwa logi

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

:slight_smile: