Spowoniony laptop głownie na flashu etc

Hej

Od dłuższego czasu problem z powolnym laptopem, głównie na stronach które maja flasha, jave a nawet wstawki YT to wtedy go przymula i “trzyma” kilka - kilkaaaaaanaście minut. Dopiero po jakimś czasie używania odpuszcza wszystko i można działać normalnie, ale czasami nawet włączenie kalkulatora powoduje zmulenie i przyblokowanie kompa.

Nie chcę reinstalować XP bo by to zajęło mi dużo czasu wiec może drodzy coś się z tym da na jakiś czas zrobić, będę wdzięczny za pomoc.

 

 

http://www.wklej.org/id/1487393/

http://www.wklej.org/id/1487398/

 

Windows XP SP3

Nie widać infekcji. Odinstaluj McAfee Security Scan Plus.

Sprawdź po odinstalowaniu Comodo.

Jakoś nie widzę tego SP3:

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

HKLM\...\Run: [KernelFaultCheck] => %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
AppInit_DLLs: c:\docume~1\alluse~1\daneap~1\browse~1\261095~1.52\{c16c1~1\browse~1.dll => c:\docume~1\alluse~1\daneap~1\browse~1\261095~1.52\{c16c1~1\browse~1.dll File Not Found
Startup: C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart\McAfee Security Scan Plus.lnk
URLSearchHook: ATTENTION ==> Default URLSearchHook is missing.
SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.
S3 McComponentHostService; C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.8.150\McCHSvc.exe [235696 2014-04-09] (McAfee, Inc.)
S3 rpcapd; "%ProgramFiles%\WinPcap\rpcapd.exe" -d -f "%ProgramFiles%\WinPcap\rpcapd.ini" [X]
S3 TDIMSYS; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\TDIMSYS.SYS [X]
C:\Program Files\McAfee Security Scan
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\McAfee Security Scan
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\JP595IR86O" /f
EmptyTemp:

Uruchom FRST i kliknij Fix. Później skasuj folder C:\FRST

Byłem pewny ze mam sp3;

McAfee Security Scan Plus - odinstalowany,

Comodo też odinstalować??? jakoś sie do tego antywira przyzwyczaiłem i w miarę nie przepuszcza syfu do systemu. Jak nie on zamula system to jaki inny zakupić dobry antywir.

Problem pozostał jakby nadal, jak sie muli to sie muli na tym co wspomniałem wcześniej. No chyba żeby potestować 1 dzień i sprawdzić jak to działa?.