SPR/Processor.20 program! jak sie go pozbyc?

antivir guard komunikuje ze znalazl “SPR/Processor.20”

przy okazji nie wiem czy to wina tego wira ale winda muli rwie polaczenie internetowe - kozystam z bezprzewodowego wifi pomimo ze sila sygnalu jest ok -inny komp dziala bez zarzutu w tym sammy miejscu

dzieki za pomoc

aaaa swego czasu nie bylo czegos takiego jak tryb awaryjny … ale juz mu przeszlo - generalnie cuda wyrabia :stuck_out_tongue:

Log masz ok.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Gdzie dokładnie znajdowany jest śmieć, o którym wspomniałeś ??

w raporcie jest ich pare … z rozszerzeniami exe a samego processor.exe nie widac usuniecie reczne nie zawsze jest mozliwe ale potem i tak sie pojawiaja nowe

a co do windows worms doors cleanera to nie bardzo wiem o co chodzi … mam pootwierac porty ?? zeby mi wlazlo wiecej swinstwa czy jak i co ow program robi bo otwieram zamykam i co dalej

tnx i wyrozumialosci dla lajkonika :stuck_out_tongue:

WWDC zamyka porty robalom:

Wklej ścieżki do plików, które są w raporcie :wink:

wybrane miejsca gdzie go widywano

i wciaz u mnie mieszka

Oki. W takim razie wyłącz na chwilę przywracanie systemu > opróżni się folder “C:\SYSTEM VOLUME INFORMATION”.

Wchodzisz: Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu”

Pozatym użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy. :slight_smile: