Sprawdzanie pisowni Mozilla

Ej, coś mi to nie gra. Ściągnąłeś Firefoxa 4? Aha nie dałeś (chyba) całego zrzutu.

No własnie teraz zobaczyłem że forum ucina zdjęcie. Ale ten drugi link jest już cały i cała zawartość folderu FF

Aby uruchomić Firefoksa z takiej paczki pobranej ze strony Mozilli wystarczy w tym katalogu w terminalu wpisać ./firefox

manfred1 , z tego co zauważyłem to próbowałeś odpalić plik run-mozilla.sh bo jest zaznaczony… odpal firefox…


nie ma jeszcze firefoxa 4… podałem link do wersji 3…

jeśli nie działa to oznacza jedno ;p możesz nie mieć jakichś wymaganych bibliotek w odpowiedniej wersji… instalacja nowych to w tej sytuacji mogła by być droga przez mękę ponieważ jedne biblioteki mogą wymagać innych w nowej wersji… i trzeba by było prawdopodobnie kompilować… może i znalazły by się rpm’y ale… trochę fatygi z tym by było ;p lepiej rzeczywiście zobaczyć co wypluje terminal ;p

Zrobiłem tak wciskam F4 wyskakuje okno terminala wpisałem tak jak mi podałeś i wyskoczyło takie coś

// Połączono posty.

No klikam na niego i nic sie nie dzieje

brakuje Ci biblioteki libpangocairo-1.0.so.0 ( w systemie) tak jak myślałem ;p możesz poszukać… i instalować… znalazłem rpm’y

http://hany.sk/~hany/RPM/libpangocairo-1.0.so.0.html

ale… podejrzewam że instalacja tych bibliotek może wymagać spełnienia zależności innych albo firefox nadal będzie się czegoś domagał… jeśli to jest komp z pracy to ja bym został przy 1… a jeśli domowy to jak Ci się chce to możesz się pobawić ;p

_______________________

tylko że te biblioteki z linka są pod fedore… nie wiem czy będą chodzić na auroxie… teoretycznie może i tak ale praktycznie… diabli wiedzą…

To może ja to zostawie bo cały dzień na to straciłem razem z WAMI ale serdecznie dziękuje za rady.

manfred1 ,

Proszę o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3&t=213590