Sprawdzanie poziomu tuszu w drukarce HP Deskjet 3550

(Isiek06) #1

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem drukarki HP Deskjet 3550 od kilku lat. Od pewnego czasu używam systemu Windows 7 x64 . Po odłączeniu i podłączeniu drukarki sterownik do niej sam się wyszukał , pobrał i zainstalował ( Na oficjalnej stronie HP nie są dostępne sterowniki Dla Windows 7 , jest jedynie adnotacja aby pobrać je przez Windows Update ) . I wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że wczoraj zaszła potrzeba sprawdzenia poziomu tuszu w kartridżach . Otóż dawno temu jak korzystałem z Windows XP poziom ten wyświetlał się podczas drukowania . Teraz nie dość że się nie pokazuje to jeszcze przeszukałem całą sekcje "Urządzenia i drukarki" w Panelu Sterowania i nigdzie takiej opcji nie znalazłem .

Czy mógłby ktoś doradzić jak sprawdzić poziom tuszów ?

(system) #2

Dla Windows'a 7 nie ma takiej możliwości, ponieważ brak jest w komputerze tzw. oprogramowania tej drukarki. W komputerze masz tylko sterowniki.

(Agatonster) #3

isio05 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Isiek06) #4

Rozumiem . Dziękuje za odpowiedź . Osobiście HP zawiodło mnie tym że nie chciało im się zrobić stosownego oprogramowania dla mojej drukarki , ale co zrobić ... .