Niestety jeśli chodzi o błędy w parametrze C7 jest to związane z wadą fabryczną, z tego co wiem rozwiązaniem jest poprowadzenie dodatkowego kabelka do portu SATA do którego podpięty jest dysk.
Jeśli po wykonaniu polecenia o którym pisał bart86 nie zniknie niestabilny sektor w C5, należałoby wykonać remap.
By nie remap’ować całego dysku (zajmie to trochę czasu) przydałoby się zidentyfikować położenie problematycznego sektora, do tego celu można użyć HD Tune (kara Error Scan, zaznacz Quick Scan i kliknij Start, jeśli nie znajdzie żadnego czerwonego kwadracika odznacz Quick Scan i ponownie przeprowadź test).
Na dole programu powinna pojawić się pozycja błędu (wartość LBA w nawiasie).
Jak wykonać remap.
Przed kontynuowaniem naprawy dysku zaleca się zrobić kopię plików.
Robisz to na własną odpowiedzialność.
Pobierz MHDD i nagraj na płytę (do utworzenia boot usb możesz użyć YUMI, w Step 1 wybierz swój pendrive (zgraj z niego swoje pliki), w Step 2 wybierz Try an Unlisted ISO (GRUB Run from RAM), w Step 3 wskaż ściągnięty plik MHDD.iso, kliknij Create, potwierdź nadpisanie MBR).
Wejdź do biosu, zmień tryb SATA na Compatibility lub IDE , zapisz ustawienia (jeśli jest już tak ustawione lub nie ma takiej opcji to nic nie zmieniaj).
Uruchom laptopa z nagranej płyty (lub pendrive’a), na tym ekranie wybierz swój dysk (nazwa twojego dysku to ST9320325AS, wpisz liczbę pod którą jest dysk i Enter)

Kliknij F4 i na tym ekranie ustaw

w Start LBA wpisz wartość trochę mniejszą od tej którą wskazał HD Tune
End LBA analogicznie trochę większą od pozycji znalezionego błędu
przy Remap ma być ON (wartość zmień spacją)
Kliknij F4
Po zakończonej operacji kliknij Alt+X, wciśnij Ctrl+Alt+Del, wejdź do biosu i przestaw tryb SATA na AHCI (jeśli tak wcześniej było ustawione), zapisz ustawienia i uruchom normalnie laptopa.
Podaj nowy SMART dysku (CrystalDiskInfo).