Sprawdzanie torrentów podczas uruchamiania systemu

Sprawdzanie torrentów podczas uruchamiania systemu. Używam programu µTorrent 3.3 (built 29126) (32 bit) i mam go ustawiony żeby startował razem z systemem i zawsze gdy startuje z systemem to sprawdza torrenty i spowalnia system i jak wyłączyć to sprawdzanie. Gdy wyłączam komputer to pisze że µTorrent jeszcze nie zakończył pracy i siłą wymusza jego zamknięcie i się nieprawidłowo zamyka. Reklamy w nim są wyłączone. Mam Windowsa 7 Ultimate SP 1 PL 64 bitowego. 4 GB pamięci ram.

Musisz zatrzymywać transfery przed wyłączeniem programu (systemu).

Dokładnie, jak Longhorn2009 powiedział. Mianowicie chodzi o to, że kiedy wyłączasz system, nie zatrzymując pobierań, tzw. nagłe zatrzymanie programu przez jego wymuszone zamknięcie powoduje, że pliki nie są poprawnie zakończone, dlatego uTorrent sprawdza je zawsze przy kolejnym uruchomieniu.

Wiem żeby uniknąć sprawdzania to że trzeba wyłączyć system utorrenta przed zamknięciem systemu ale z tego komputera też inny korzysają i nie umię torrentów wyłączać a po drugie to jest uciążliwe za każdym razem wyłączać torrenta a zawsze mam coś do pobrania z torrentów. Czy da się to jakoś zautomatyzować.

zobacz ustawienia i ust. zaawansowane w utorrent i odznacz własciwe pola.