Sprawdzenie czy plik wideo jest pobrany w całości p2p torrent

Tak. Zero oznacza nic Jak bedziesz miał sporo tych obszarów to znaczy że plik niekompletny.

Czy w pliku kompletnym 100% również zdarzają się miejsca zerowe?

A o czym ja piszę. Najpierw trzeba przejrzeć plik gdzie tych zerówek jedna za druga jest sporo. Tu wiadomo ze plik spaprany a potem z reszta dłubać.
Różnica jest taka ze Edytor praktycznie momentalne przeskanuje cały plik a wtedy wystarczy przejrzeć i ocenić. Inne programy beda to robić ale z taka prędkośćia jak by to była konwersja. Klatka po klatce.

Chyba, sugestią portent wyeliminuję najpierw mało i średnio potrzebne pliki kasując je (czas), a do tych niezbędnych raczej faktycznie poszukam torrentów, co jednocześnie wznowi mi pobieranie, tym bardziej, że samych jednostek/sztuk mam prawie 700 (z czego sporo to np foldery z tysiącami plików, badź odcinkami)

szczerze mówiąc to spodziewałem się znaleźć program typu drag&drop, który po prostu pokaże integralność pliku, najlepiej w formie graficznej :joy:

Czy ci wznowi pobieranie nie wiem, to zależy czy ktoś będzie sedował. Ja tylko ci sugeruje być przeleciał pliki i te gdzie tych ewidentnych pustych miejśc jest sporo wywalił a te wzrokowo zasługujące próbował naprawić. Nie ch ce mi sie szukac ale sa tego rodzaju programy. Ale z jakim robią to skutkiem juz nie pamietam bo dawno i rzadko je używałem

Seedy to nie problem, bo jeśli ich nie ma to i tak nie ściągnę, a nić mi dokładniej nie pokaże tego niż sam torrent

Pytanie tylko, czy w którymś kliencie torrenta jest opcja, żeby plik nie rezerwował przestrzeni na dysku, bo kilkaset torrentów zje w moment moje 8 Tera

W tym temacie, który ci podrzuciłem, w jednym z postów jest skrypt bash, który przeskanuje katalog i podkatalogi plik po pliku. Jednak będzie to powolny proces sprawdzania klatka po klatce w poszukiwaniu błędów.

1 polubienie

Mozesz uzyć np VLC albo programów do konwersji ale to moze trwać. Wszystko zalezy jak torrent go zapisał. Jak jeszcze początek nie został zapisany to ci od razu wywali bład.
Przyjrzyj sie na pasku torrenta jak części pliku sa zapisywane. Rzadko sekwencyjnie. Zapisane ,dziura potem znowu. To idzie w pakietach, nie pamietam jakiej wielkości. ale chyba po 4 kilobajty.

Zaznaczasz albo nie.

Dziękuję wszystkim za dobre chęci, ale postanowiłem zrobic big delete, porządek i zdobywać od nowa pliki.

Pzdr

Nie zapomnij zahaczyć Dodaj rozszerzenie .!qB do niekompletnych plików

Już zrobiłem to dawno :slight_smile: Dzięki

Chociaż teraz NAS będzie ściągał, a nie wiem czy tam jest taka opcja. musze poszukać