Sprawdzenie historii przeglądanych stron przez CMD

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje komenda, która wyświetli ostatnio przeglądane strony przez użytkownika? Netstat się dla mnie nie nadaje.

Itoto , a jak ty sobie wyobrażasz że miało by to działać?

Przecież użytkownik może używać jednej z wielu przeglądarek a każda ma swój sposób przechowywania takiej historii i wiele ma też tryb prywatny w którym taka historia nie jest rejestrowana.

Może i dałoby się uzyskać z niektórych z nich taką historię przez jakąś komendę cmd ale na pewno musiałaby to być komenda odpowiednia do danej przeglądarki.

Jeśli chcesz aby można było rejestrować w jednym miejscu ogólnie wszystkie otwierane strony to musisz zainstalować odpowiedni program który będzie top robił.

Myślałem, że każda przeglądarka używa jakiegoś komponentu Windowsa, żeby nawiązać połączenie ze stroną, a różnią się między sobą tym, że w inny sposób optymizują te połączenia.

No tak, każda używa połączenia z siecią obsługiwanego przez windowsa ale nie jest nigdzie zapisywana historia tego co jest przez dany protokół wysyłane/pobierane.

Jeśli chcesz mieć takie informacje musisz zainstalować specjalny program który utworzy dodatkową usługę przechwytującą to co się dzieje.