Sprawdzenie logów. Nie podoba mi się kilka rzeczy

@anon25492837 Jeśli wyłączy PS2 w Bios, zostanie tylko usunąć wykryte błędnie Logitech i uruchomić komputer ponownie.

Tylko gorzej, jak znowu zacznie wykrywać te błędnie wykryte z Logitech, a te uszkodzone nie znikną po wyłączeniu w biosie, bo mogą być źle wykrywane przez sam system (mogą być czymś innym). A takie cyrki pokazują się dopiero po podłączeniu nadajnika Logitech. Ale… Dziwne rzeczy i tak się dzieją.

Znikną i uwolnią zasoby.

Problem jest tej natury, że nie mam opcji wyłączenia tych portów z poziomu biosu.

Wracając do początku.
Czy pobierałeś wszystkie sterowniki ze strony MSI, konkretnie do Twojej płyty i wersji systemu?
Jaki kod błędu pojawia się przy sterownikach z żółtym wykrzyknikiem?
Czy próbowałeś wskazać ręcznie miejsce sterowników w C:\Windows\inf ?

Mówiłem. Ja mam jeszcze sugestię. Weź zostaw na chwilę tylko jedną mysz i klawiaturę od Logitech z tym nadajnikiem i zobacz czy znikną te rzeczy z wykrzyknikiem.

Tak wszystko było od MSI ewentualnie od Nvidi ogólnie to wszystkie sterowniki mam bezpośrednio ze stron od producentów podzespołów i wszystko pod mój system Windows 7 64bit.

Cytat
To urządzenie nie występuje w systemie, nie pracuje poprawnie lub nie ma zainstalowanych wszystkich swoich sterowników. (Kod 24).

Seba228215 zaraz sprawdzę.

Zainstaluj Driverbooster i spróbuj przez niego zaktualizować brakujące sterowniki. Może on je znajdzie.

Nic z tego. Driver Booster chwilowo naprawił 3 błędy ze sterownikami w tym te porty PS/2, ale po restarcie znowu żółty wykrzyknik. Teraz w pracy jestem ale jak wrócę to przywrócę kopię zapasową systemu sprzed roku i zobaczę czy będzie to samo, zrobiłem też bieżącą kopię, żeby sprawdzić o co chodzi.

Własnie jestem w trakcie przywracania kopii zapasowej. Przełożyłem trochę w czasie bo jutro mam wolne wiec mam dzisiaj wiecej czasu bo nie musze ob5 wstawać😉

To znowu ja. Z tymi sterownikami ten typ już tak ma. Po przywróceni kopii to samo, więc tak już musi być;) ale znalazłem nowy problem, a mianowicie nie mogę nic pobrać https://www.blizzard.com/pl-pl/apps/battle.net/desktop jakby coś blokowało możliwość pobierania z tej strony. Transfer pobieranego pliku zaczyna zwalniać, żeby w końcu całkiem się zatrzymać.
Shortcut
Addition
FRST

Dr.Web Live Disk screen

m.txt (2,4 KB)

FIXLOG
FRST
SHORTCUT
ADDITION

Jeżeli chodzi o pobranie Battle.net dalej nie mogę pobrać żadnego klienta ze strony Blizzarda.