Sprawdzenie logów- usunięte trojany, czy są jakieś resztki?

Log z HJT:

Log z SR:

Poprzez aplet dodaj/usuń programy odinstaluj DeluxeCommunications.

Pliki i foldery usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis plus log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

C:\Program Files\DeluxeCommunications nie dało rady usunąć,outlooka nie było jest tylko outlook expres.

Tego też nie było C:\WINDOWS\system32\smpi

i tego C:\WINDOWS\retadpu1000140.exe1

Usunęłam wpisy i też rzeczy, *C:\Program Files\Ipwindows* i Megaupload Toolbar a reszty nie znalazłam bo mi opcja wyszukaj w ogóle nie działa[nawet w awaryjnym] a nie wiem gdzie tego szukać.

A po dodaniu pliku do rejestru wyskoczył mi taki komunikat:

37897631hp1.jpg

Na koniec system się zawiesił, musiałam restartować i po ponownym uruchomieniu zaczęło dopiero tworzyć rejestr, po czym wyskoczyło, że system32/sort.exe nie jest prawidłową aplikacją Win32.

Proszę wkleić nowe logi, o które prosiłem.

W dodaj/usuń programy odinstaluj MyGlobalSearch oraz DeluxeCommunications.

Foldery usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi, w tym koniecznie log z ComboFixa.

Loga z ComboFix’a nadal nie mogę zrobić. Niby jest okay, ale pod koniec pracy wyskakuje mi ‘odmowa dostępu’ i program sam się zamyka. poza tym podczas jego pracy co chwilę wyskakuje to o czym już wspominałam:

37897631hp1.jpg

nadal jest folder, masz napisane wyżej co masz zrobić

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Po wszystkim nowe logi

Logi są ok.

Czy ComboFix już Ci działa i nie pojawiają Ci się błędy, o których wspominałeś? Jeśli tak to wklej loga z ComboFix’a, być może zostały jeszcze jakieś resztki DeluxeCommunications, które usunie bądź pokaże dzięki czemu sam będziesz mógł je usunąć.

Nadal mi te błędy wyskakują… :? I ComboFix nadal nie działa. Jak dojdę o co chodzi z tymi błędami i to naprawię [lub ktoś naprawi :P] to zrobię logi i wkleję.

BTW: Jestem kobietą… :cry: nawet oznakowanie nie pomaga… Ech… :cry: