Sprawdzenie logów z FRST

Cześć wszystkim,

Czy ktoś z was mógłby przejrzeć moje logi z programu FRST?

Dziękuję z góry!

Addition.txt (62,1 KB)
FRST.txt (146,7 KB)
Shortcut.txt (58,7 KB)

Witaj @shuffle7. Co konkretnie szukamy? Jakieś niepokojące objawy?

  1. Wykonaj profilaktycznie pełne skanowanie poniższymi skanerami.
    Pamiętaj o umieszczeniu zrzutu ekranu (screen).
  1. Odinstaluj następujące programy: µTorrent, Driver Booster 9, Odkurzacz, Shockwave.
    Możesz odinstalować także: Java 8 Update 171, NVIDIA GeForce Experience, WinRAR 5.50.

Nie zalecam stosować jakichkolwiek produktów iObit, w tym Driver Boostera, który może destabilizować pracę systemu. Za µTorrent zastosuj qBittorent, natomiast Odkurzacz → BleachBit.

  1. Podrzucam poradnik do Chrome → Podstawowa konfiguracja Chrome | Przybornik #soo
    Zwróć uwagę na rozszerzenia, np. zamień AdBlocka na uBlock Origin + filtry.
    Niektóre rozszerzenia możesz ograniczyć do konkretnych stron.
    W powiadomieniach masz stronę hxxps://captcharesolver.comVT.

  2. Oczyszczanie w FRST:

Uruchom FRST/FRST64.exe, wciśnij kombinację klawiszy ctrl + y. Otworzy się notatnik, do którego wklej zawartość skryptu. Zamknij i zapisz. W FRST kliknij „napraw” → https://pastebin.com/raw/2vnker5w

Plik naprawczy przeznaczony jest tylko dla autora wątku!
Po wykonaniu skryptu i ponownym uruchomieniu załącz utworzony fixlog.txt


Utwórz nowe logi FRST do wglądu i załącz je tutaj. :wink:

1 polubienie

Siemka,

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Właściwie to nic konkretnego się nie dzieje, czasami tylko mam duże wykorzystanie CPU w task manager kiedy nie mam nic uruchomione oraz raz na jakiś czas laptop mi się uruchamia nawet gdy jest zamknięty.

Screeny z RougeKillera



Screen oraz plik ze skanowania Malwarebytes:


scan.txt (1,6 KB)

Tutaj plik po wykonaniu skryptu w FRST:
Fixlog.txt (43,5 KB)

Nowe logi z FRST:
Addition.txt (44,4 KB)
FRST.txt (156,6 KB)
Shortcut.txt (49,8 KB)

Zaktualizuj wskazane programy przez RogueKiller (zwłaszcza Javę).

W pasku adresu Chrome wpisz i przejdź na chrome://settings/help celem aktualizacji, następnie chrome://settings/content odnajdź powiadomienia i usuń hxxps://captcharesolver.com.

Uruchom FRST/FRST64.exe, wciśnij kombinację klawiszy ctrl + y. Otworzy się notatnik, do którego wklej zawartość skryptu. Zamknij i zapisz. W FRST kliknij „napraw” → https://pastebin.com/raw/9gfVBvWa

Plik naprawczy przeznaczony jest tylko dla autora wątku!
Po wykonaniu skryptu i ponownym uruchomieniu załącz utworzony fixlog.txt


Opcjonalnie:

  • Pobierz najnowszą wersję sterownika do swojej karty graficznej → Oficjalne sterowniki | NVIDIA
    Wykonaj instalację nieekspresową → czysta instalacja. Nie zgadzaj się na dodatkowy komponent GeForce Experience.

  • Uruchom wiersz poleceń (cmd.exe) z uprawnieniami administratora. Wklej pierwsze polecenie i zatwierdź je enterem. Gdy proces dobiegnie końca, wykonaj drugie polecenie. Nie zamykaj wiersza poleceń dopóki proces nie dobiegnie końca!

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

sfc /scannow

Cześć,

Zrobiłem wszystko i podsyłam logi:

Addition.txt (44,0 KB)
FRST.txt (158,6 KB)

Uruchom FRST/FRST64.exe, wciśnij kombinację klawiszy ctrl + y. Otworzy się notatnik, do którego wklej zawartość skryptu. Zamknij i zapisz. W FRST kliknij „napraw” → https://pastebin.com/raw/LKQf6FxR

By usunąć wszystkie pliki/foldery utworzone przez FRST oraz narzędzie jako takie, zmień nazwę pliku FRST/FRST64.exe na uninstall.exe i uruchom ten plik. Procedura wymaga ponownego uruchomienia urządzenia.

To wszystko. Oznacz post, który rozwiązał problem. :wink:

Dzięki wielkie za pomoc!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.