Sprawdzenie logów

witam czy dawanie logów jest dobrym pomysłem? ja je czytam i dużo się dowiaduje o użytkowniku, jakie programy ma legalne a jakie nie :wink: jest jakiś sposób na zabezpieczenie danych.

Pisałem o danych z logów.

To, że ktoś ma nielegalne programy może mieć wpływ na późniejsze problemy z komputerem.
Choć i legalne programy z niepewnego źródła mogą źle wpływać na działanie komputera.
Oczywiście jest to delikatnie powiedziane.

Udostępnione tutaj logi z programów dezynfekujących są jedynym sposobem na zlokalizowanie infekcji.
Można też powiedzieć, uruchom ten, ten i tamten program i kliknij napraw, ale nie daje to 100% pewności, że wszystko się usunie.
Dołączanie logów jest dobrym pomysłem, aby rozpoznać zagrożenie.

Wielokrotnie użytkownicy umieszczali logi z wrażliwymi danymi, ale w danym momencie chodziło bardziej o to, żeby naprawić komputer, a nie o wszystkie te informacje.

Jest sposób na zabezpieczenie tych danych. Możesz usunąć wszystkie linie z nazwą nielegalnego programu a resztę wkleić do wglądu.
I możesz to robić codziennie, gdyż do końca nie będziesz pewien, czy usunięta linia nie była jedną z tych, które powodują kłopoty z komputerem.

a pisałeś że roztargniony młody człowiek który jest pierwszy raz na forum daje log i ?? właśnie … czy policja może wyczytać co tam mamy w komputerze ?

temat zakończony…

Widocznie nie taki roztargniony, jeśli obawia się, że policja może odczytać dane z komputera umieszczone w internecie i chciałby tego nie ujawniać.

Policja ma co innego do roboty.

1 polubienie