Sprawdzenie napięć w komputerze

Witam,

Proszę o sprawdzenie napięć w na moim komputerze. Ostatnio spaliła mi się karta sieciowa, teraz mam nową która też czasami przestaje działać. Chodzi o to że kontrolka która sygnalizuje jej działanie czasami całkowicie gaśnie, czasami przygasa tak jakby właśnie o te napięcia chodziło. Zrobiłem test z Everest Ultimate, jeżeli jest do tego lepszy program to proszę o podpowiedź.

Oto link do screen’a:

http://wstaw.org/m/2010/02/04/Screen.bmp

Ale Ci się procesor grzeje. Mobo jest w normie. Ta sieciuwka to jest na PCI/PCI-E. Procesor podkręcany jak tak to zmień chłodzenie :smiley:

Nie chyba nie, wydaje mi się że na AGP bo komputer już stary:) Procek nie podkręcany :slight_smile:

_Matthew_ , To normalne, że kontrolka w karcie sieciowej mruga - to oznacza jej pracę, nie czytaj tego co napisał womperm , bo sam nie wie o co mu chodzi.

Napisz to po polsku i nie pisz bez sensu.

To jak to jest z tymi napięciami? :slight_smile:

cedar a że gaśnie to też normalne?

U mnie od zawsze z tyłu komputera jest “dyskoteka” i jest OK, napięcia też wyglądają na w przyzwoite, trochę to 3,3 V jest za niskie, ale to może być błąd pomiaru (napięcia należy mierzyć miernikiem a nie programami)

Może masz możliwość pożyczyć drugi zasilacz i na kilka godzin podmienić ten swój?