Sprawdzenie portów czy sa zablokowane?

Witam mam do was małe pytanie czy znacie jakąś metode lub program najlepiej po polsku dzieki ktoremu mogl bym sprawdzic czy administrator zablokowal mi porty.Poniewaz na to wychodzi ze mam zablokowane probowalem dodzwonic sie do multimedi ale numer jest nie aktulany dzowniłem z komurki mam w sieci LAN i ciągle mam transfer do niczego:(:(:frowning: raz jest dobry przez jakiś czas a potem już idzie w dól max 3kb/s sciagam przez azerusa i mam ciągle zolta główke :(:(:(: Ps. może reinstalacja windowsa cos pomoże bo już nie wiem co robic:(:frowning:

może masz firewaLLA ??

I on blokuje azureusa ?

nie mam tylko noda i nic pozatym już nie wiem co mam robic ta walnnieta multimedia robi sobie jaja nawet nie można się do nich dodzwonic :confused: co tu mozna zrobic.W azerusie wysyła mi tyle ile chce tzn na ile pozwalam a jak już pobiera to czasem 10 kb/s zadko kiedy więcej a najczesciej jest tak że max to 3kb/s

skoro nie masz zapory sieciowej,

to najprawdopodobniej admin zablokował porty lub ograniczył na nich ruch …

A może spróbuj kontaktu drogą mailową ?\

Lub udaj się do ich biura.

Aby sprawdzić, czy masz zablokowane porty, wejdź na stronę Symantec Security Check (tylko IE). Po angielsku, ale na pewno sobie poradzisz.

zrobiłem ten skan i wyskoczyło mi w ostatnim oknie Antivirus Product Check na czerwono tzn. że coś mam nie tak z antyvirem i czy to może byc przyczyna tego ??

Może uaktualnij go.

Raczej nie sądzę, by to przez nod’a.

Co do wcześniejszego pytania:

format tutaj nie pomoże :slight_smile:

tylko tyle ze ja już mam najnowszą aktualizacje noda i problem nie znikł

Tym się nie przejmuj. Ten skaner nie wykrywa większości programów antywirusowych. Ja miałem mks_vir 2006 - nie wykrył, teraz mam avast! - też nie wykrywa.

A jak z tymi portami?

Description:

Tests your TCP ports for unauthorized Internet connections to chyba to prawda?? jesli tak to wszystkie mam na zielono :slight_smile:

Jeżeli wszystkie porty zaznaczone są na zielono (stealth), oznacza to, że nie są widoczne dla innych komputerów w sieci, czyli twój komputer jest za zaporą.