Sprawdzian w pierwszy dzień po przerwie świątecznej

Dokładnie na studiach nikt się z tobą “nie pieści” nie zdałeś sesji to zostajesz skreślony z listy studentów i wszystko.Nikt się nikim nie przejmuję.

I nie ma czegoś takiego jak przekładanie kolokwiów (sprawdzianów), powtórki przed kolokwium itp…

Cieszcie się póki możecie :smiley:

Dobrze “panie studencie”.

PS: Równie dobrze Wasi rodzice mogą powiedzieć. “Waszym obowiązkiem jest się tylko uczyć, a my mamy tyle spraw na głowie i do tego tak mało czasu. Cieszcie się do póki możecie”

:-s

Gdzieś od postu chyba 17 w tym temacie (pomijając post 18 - GarrD ) są nie na temat ;/

Po prostu jak ktoś już drugi rok studiuje na politechnice ciężki kierunek, to problemy licealistów (czy gimnazjalistów?) wydają się przekomiczne. :smiley:

Ciekawe czemu liceum stawia się zawsze przed technikum. Zawsze mnie to interesowało.

Załóż sobie osobny wątek tam będziesz mógł o tym z kimś popolemizować ;/

ziemia93 o co Ci właściwie chodzi? Masz jakieś kompleksy? Daj na luz, od takiego poprawiania są wyznaczone inne osoby. Chcesz zaimponować adminom to zrób to w inny sposób.

Eh, w temacie chodzi o to, czy można robić sprawdzian w pierwszy dzień po przerwie świątecznej, a on tu z pytaniem

“Ciekawe czemu liceum stawia się zawsze przed technikum. Zawsze mnie to interesowało.”

dla mnie to jest temat na inny wątek, ja, widząc że ktoś dopowiedział w tym wątku chcę zobaczyć czy ktoś może mi pomóc w mojej sytuacji a On rozpoczyna już w ogóle inną rozmowę.

Ale odpowiedź już chyba dostałeś?

Owszem, dostałem za co wszystkim dziękuje ;]