Sprawdzone Porady - Porady dla Grafików - Porady Windows

Może był już kiedyś taki pomysł. Czy nie dałoby się zrobić np. z działu Sprawdzone Porady zrobić e-booka w formacie np. .pdf i umieścić takie dzieło na stronie vortalu w dziale Download. Takie coś byłoby bardzo przydatne. Userzy nie musieliby odszukiwać tematów, które również nie powielałyby się. Podobnie można zrobić z poradami do photoshopa z działu Grafika i z poradami do Windows.

Skoro jest na forum nie trzeba dublować, a co już się nie che się szukać ?

Kwestia wygody poza tym to przydałoby sie to nowym osobom odwiedzającym Vortal a na nich chyba szczególnie administratorom powinno

Zależeć

dokładnie. A administracja forum co powie na ten pomysł ??

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 19:56

Jeżeli jacyś userzy są zainteresowani tą sprawą proszę o kontakt na PW. W końcu możemy chyba wyjść sami z taką inicjatywą i zacząć robić takie rzeczy.

chyba jednak nie tak do końca.

Każda wiadomość publikowana na forum jest jakby “własnością autora oraz administracji” i to ich najpierw wypadałoby się zapytać,

czy wyrażają zgodę na przetwarzanie i publikowanie tych danych w innej formie.

Równie dobrze mógłbym “przepisać” (czyt. [ctrl]+[c], [ctrl]+[v]) np. taki temat i zaoferować na Allegro w formacie pdf jako “odchudzanie XP - przyspiesz swój system” …

Odnośnie samego pomysłu - ja jestem na nie.

Wraz ze wzrostem takich ebooków zrobiłoby się to samo, co jest na forum :slight_smile:

Zauważ - zrobisz pdf’a o optymalizacji XP, teraz userzy unixa też będą się czegoś domagać …

przerobisz tworzenie czegośtam w photoshopie - userzy gimpa i innych nie będą siedzieć cicho.

pozdrawiam.

Moim zdaniem temat wyczerpany, pomysł na nie…

ja też jestem za nie, niepotrzebne zaśmiecanie i zużywanie transferu.