Sprawdzony dodatek do odkładania kart na później w Chrome?

Na starym profilu używałam Freezetab i bardzo mi odpowiadał. Jednak w tamtym profilu zagnieździł się jakiś szkodnik i prawdopodobnie to któryś z dodatków był za to odpowiedzialny. Freezetab jest w gronie tych bardziej podejrzanych i teraz się boję go ponownie instalować. Może zna ktoś podobny, który na 100% jest bezpieczny?

Może do zakładek:

https://www.laptopmag.com/articles/save-open-chrome-tabs
https://www.howtogeek.com/250852/how-to-save-all-your-current-tabs-in-chrome-for-reading-later/

1lajk

https://getpocket.com/chrome/

1lajk

@gom1 oj, ten Pocket to używałam kiedyś na lisku i nie był wygodny. To się nadaje, kiedy chce się zapisać 2-3 karty jako takie wirtualne zakładki. Ja mam często po kilkadziesiąt kart otwartych i potrzebuję np. połowę z nich odłożyć na później. Często też potrzebuję skopiować odnośniki do tych wszystkich kart i komuś wysłać, kiedy np. robimy wspólnie zakupy na Ali lub Allegro.

@krystian3w - taka opcja, to dla mnie za mało. Potrzebuję, żeby to działało podobnie do Freezetab, gdzie można zapisać np. wszystkie karty po prawej albo lewej od aktywnej i jednocześnie dodatek zamyka te zapisane. Takie karty można przechowywać miesiącami i codziennie dodawać kolejne. Można też skopiować dwoma kliknięciami odnośniki do wszystkich zapisanych kart z danej grupy. Karty można sortować wg daty zapisania albo wg stron. Ogólnie jest tam wiele przydatnych opcji.

Hmmm a takie cóś jak webscrapbook?

@tphz - to raczej służy do pobierania stron na dysk i nie zamyka automatycznie otwartych kart. W każdym razie miałam kiedyś Scrapbook i na pewno nie chodzi mi o coś takiego. Potrzebuję dodatku, który po prostu szybko zapisze mi wybrane karty i je zamknie, odciążając przeglądarkę.

Freezetab był idealny, ale nie jestem pewna czy bezpieczny. Nie wiem, może to inny dodatek zawierał szkodnika, bo podejrzanych jest kilka, ale nie wiem jak sprawdzić który, a nie chcę znów zepsuć sobie kolejnego profilu. Najgorzej, że tego nie da się stwierdzić tak od razu po instalacji, tylko dopiero po dłuższym czasie używania, bo problem występował nieregularnie :frowning: Może ktoś tu używa tego dodatku i mógłby potwierdzić, że jest bezpieczny? A może ktoś potrafi przejrzeć ten jego kod, żeby sprawdzić czy jest tam coś podejrzanego?
Link do rozszerzenia: https://chrome.google.com/webstore/detail/freezetab/ecpipjjckcegdmapdifgigmempnikcjg