Sprawdzony , solidny serwis laptopów w Łodzi

Witam , proszę szanownych kolegów o pomoc. Problemem jest laptop Lenovo SL 500. Jakiś czas temu przy próbie załączenia odmówił posłuszeństwa. Oddano go do serwisu ,tak naprawdę fachowcy nie potrafili opisać przyczyny usterki. sugerowali ,ze uszkodzeniu mogła ulec płyta główna . W sumie laptop kilkakrotnie trafiał w ręce serwis-manów w różnych punktach ( miasto Łódź ) . Dziwne jest to ,ze nie podjęli się wymiany płyty głównej ? dlaczego ? - sam się nad tym zastanawiam. Może przyczyną jest jednak sekcja zasilania - kwestią niepodważalną jest to, że jest to jedna z najtrudniejszych napraw związanych z serwisem komputerowym. Wiąże się to z naprawą najmniejszych elementów płyty głównej laptopa. Poprawna diagnoza jest bardzo pracochłonna. Pracownik musi przeanalizować każdy element płyty głównej na tyle dokładnie, aby ustalić dokładnie miejsce uszkodzenia.Każda płyta główna posiada swój własny indywidualny schemat układu elektronicznego ,serwisant musi pracować przy użyciu odpowiednich schematów bez tego układ elektroniczny nie zostanie naprawiony. Trzeba to wykonać z wielką precyzją i tutaj doszukuję się problemu z naprawą wymienionego laptopa . Proszę o adresy dobrych , profesjonalnych serwisów w Łodzi .

kliszka , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

A sprawdź gwarancję, czy po trzykrotnej naprawie, nie należy Ci się NOWY laptop?

Okres gwarancji już się skończył kiedy laptop pierwszy raz trafił do naprawy . Tak naprawdę to zły jestem na tych pseudo - fachowców z punktów serwisowych - g…o wiedzą ale nie przeszkadza to im przy inkasowaniu należności za naprawę ( prędzej trzymanie w serwisie ) laptopa.

Autoryzowany serwis Lenovo, tylko jakie to koszty? bo może nie opłaca się naprawiać. Po naprawie masz gwarancję, jak coś dalej nie tak, reklamacja.

Właśnie o to chodzi… nikt z serwisu nie był łaskawy zasugerować czy opłaca się to naprawiać czy nie , co do autoryzowanego serwisu - laptop też tam trafił z …marnym jednak skutkiem. Dlatego proszę Was o pomoc w doborze odpowiedniego ( uczciwego i solidnego) serwisu bądź punktu usługi na terenie miasta Łodzi.

Tutaj masz listę firm naprawiających laptopy LENOVO w Łodzi . Wybierz sobie jeszcze czy na gwarancji czy po gwarancji :

http://serwisko.pl/index.php?strona=szu … =351&typ=0

Pozdrawiam

dzięki panowie za pomoc , laptop zawiozłem do znajomego do Łasku… to bardzo rzetelny i łebski chłopak - polecam … co do laptopa - już jest naprawiony.

nie ma problemu :slight_smile:

 

możesz sobie zrobić zgłoszenie serwisowe [http://serwisko.pl/dodaj_awarie ]

 

informacja o twojej usterce idzie do wszystkich serwisów z twojego miasta i wyceniają Ci mniej więcej naprawę ,albo ustalacie coś sobie tam innego :slight_smile:

 

TY wybierasz sobie np serwis lapków jaki Ci najbardziej pasuje , lub najtańszy :slight_smile: