Sprawne przeniesienie numeru

Witam chciałbym sie podzielic jak wyglądało umnie przeniesienie dwóch nr z orange PoP na Play fresh .

Poszedłem do salonu Orange by aktualizowali dane z dowodu osobistego zaraz potym zawitałem do Play w celu podpisania papierków do przeniesienia nr .Po podpisaniu muwili ze w 24 godziny przeniosą nr z orange pop na play fresh i tak sie stało bez żadnych problemów dostałem informacje smsem o przyjscie po starter zapłaciłem 9zł za starter i czekalem na wyłaczenie numeru w orange po tym wlożyłem play i po około 10 minut dostalem smsa witamy w play i wszystko poszło jak należy. Oczywiscie orange odradzało mi z powodu że play robi problemy i mogę je miec

a jak wam poszlo z przeniesieniem numerów?

Być może Ci tak powiedzieli żebyś został w orange.

a najlepsze jest to ze mozna slac za darmo z neta na moj nr orange ktory jest w PLAY :slight_smile: czyli z gg i ze stronki orange

moja siostra przechodzi z ery do play’a, proces będzie przebiegał 7 tygodni… ;|

dwa miesiące byłem w play fresh i już nigdy ogólnie nie wróce do play bo to złdzieje i krętacze , napewno rozmowy nie były po 29 groszy a znacznie droższe , składając rekalmacje w Play i prosząc o bilnig za 2 miesiące dowiedziałem się że bilingu na moje życzenie nawet jak za niego zapłace nie otrzymam gdyż nie ma podstaw do wydania bilingu i tym samym skontrolowania z kim gadałem i za ile , biling mogą wydać jeżeli złoże skarge do rzecznika a ten wystosuje taką prośbę , a ja nie moge złozyć skargi do rzecznika bo nie mam bilingu czyli podstawy do rekalamcji i koło się zamknęło , skoro play mnie olał to ja też go olałem i nikomu nie będę polecał tej sieci , pozatym według nowego prawa przeniesieniu numeru nie może trwać dłużej jak 24 godziny.

A propos przenoszenia numerow znacie jakies promocje, jakie oferuja operatorzy za przeniesienie numeru do swoich sieci? Ja znam dwie w playu 60zl i w orange 120 zl. Jest cos jeszcze?

Play - Marny wybór… Na początku było bardzo dobrze, ale powoli wszystkie atrakcyjne promocje się kończą…

Ja bym ci polecił Plusa… ale twój wybór :slight_smile: