[SPRZEDAM] Aparat foto Kodak C195 - GW i tanio

Witam,

sprzedam aparat cyfrowy Kodak C195 zakupiony został w Lipcu 2011 i posiada jeszcze gwarancję producenta.

Specyfikacja techniczna

Aparat używany, w stanie idealnym od nowości noszony w etui, nie dawno dopiero ściągnięta folia z wyświetlacza.

Na obudowie nie ma żadnych rys, pęknięć, otarć, obić etc…, na wyświetlaczu dosłownie dwie mikro ryski widoczne pod światło, obiektyw czysty.

Jakość robionych zdjęć nie pozostawia wiele do życzenia, zresztą o tym świadczy ciągła popularność tego aparatu, bardzo dobre opinie i to, że nie tanieje a wręcz przeciwnie drożeje.

Aparat posiada funkcję EasyShare z której korzystałem i byłem bardzo zadowolony.

Aparat nie jest prądożerny, dwa akumulatorki Kodak 2100mAh wystarczają na bardzo długo.

W zestawie znajduje się:

Aparat Kodak C195

Kabel USB

Broszury

Karta gwarancyjna wraz paragonem.

Pudełko

Cena jaka mnie interesuje to: 180zł + ewentualna wysyłka PP Listem Poleconym priorytetowym 11zł.

za dopłatą 25zł karta MicroSD z adapterem na SD (używana w aparacie, sprawuje się bardzo dobrze)

Na życzenie mogę wysłać zdjęcia aparatu wykonane telefonem komórkowym (przeciętna jakość)

Aparat został wystawiony na Tablica.pl

Możliwość wystawienia aukcji na Świstak.pl bądź eBay.

Nie posiadam już konta na Allegro dlatego ta opcja odpada.

Możliwy odbiór osobisty w: Rybnik (wt-pt godz. 14 do 18.30) oraz w Wodzisławiu Śląskim cały tydzień do godz. 13.

Pozdrawiam i zachęcam do zadawania pytań i kupna :slight_smile:

Kontakt:

GG: 733557

E-mail: piotrek2255@gmail.com