Sprzedam Asus 4G-AC68U - Nieaktualne, rozmyśliłem sę

Do zamknięcia.

Nieaktualne.

(bachus) #2

Swój sprzedajesz router czy banku?

O co ci chodzi z tym bankiem? Ja w żadnym banku nie pracuję.

(bachus) #4

Jeszcze raz… czy router jest spłacony?

Tak oczywiście.

Pytaj wprost następnym razem :slight_smile:

(bachus) #7

No to pamiętaj po sprzedaniu o dodaniu informacji o zakończeniu umowy ratalnej. Do momentu, kiedy spłacasz nie jesteś właścicielem, tylko bank, więc zapytałem się wprost. Bardziej wprost nie można się zapytać.

Spałem kiedyś w ‘Kaprysie’. Dość ciekawa okolica…

Nie dolewaj oliwy do ognia.

(bachus) #9

Nie dolewam, czasem jak jadę na Zamość, to przez Lublin, Świdnik. Lachowkę też znam, ze dwa razy imprezowałem.
PS oliwy do ognia się dolewa.

Edycje zrobiłem :stuck_out_tongue:

Uważaj na S17 :stuck_out_tongue: Nie oznakowanym ścigają :stuck_out_tongue:

(Madafaker) #12

Oooooo Ja “nie mogę”…kultowy, najlepszy z najlepszych router idzie “pod młotek”…a taki jest fajny

Jak dziecko :stuck_out_tongue: Nie skomentuje to jajo złote zniosę. Tylko uważaj na hemoroidy przy tym znoszeniu :stuck_out_tongue:

(bachus) #14

A czym zastępujesz? Jakim modelem?

(marcin82) #15

No właśnie … cóż to się musiało wydarzyć, że najlepszy router w Śródziemiu, Drodze Mlecznej i Mgławicy Oriona - Asus z agregacją pasm musi ustąpić miejsca innemu - lepszemu? sprzętowi…

Mam chrapkę na to, ale sam już nie wiem :slight_smile:

Głównie dlatego, że potencjału Asusa poza modemem nie wykorzystuje, a ten co link poniżej korci mnie ze wzgledu na to, że działa bez bateri według testu Telepolis i opini w internecie, agreguje 4 pasma, ma czytnik kart SD i też zobaczenia czy naprawdę taki spoko jak pisza w opiniach. Ale juz nie wiem czy warto. Myślałem, ze za 800 zł tkai asus gdzie odpowiednik RT-AC68U w podobnej cenie średnio będzie trochę chętnych, ale chyba nie koniecznie. Chociaż jeden obserwujący w moment sie pojawił, może za szybko zwątpiłem w to wszystko.

Nie tyle ustąpić co chęć posiadania czegoś lepszego z agregacją 4 pasm, a nie tylko dwóch.

(bachus) #18

Kolejny kredyt na router? :wink:

image

Teraz lubimy już Netgear

Nie, chyba nie.

Nie myśl szybciej ode mnie :stuck_out_tongue:

Chęć przetestowania tego Netgeara walczy z silną wolą teraz :stuck_out_tongue:

Jak wygra silna wola bedzie dobrze jak przegra, cóż. Ważne, że spłacam, gorzej jakbym nie spłacał :stuck_out_tongue:

Zamiast trollowac doradzie coś czy zmieniać czy to totalny bez sens :slight_smile:

(LORDEK) #20

Zamykam na prośbę autora.

(LORDEK) #21