Sprzedam Asus 4G-AC68U - Nieaktualne, rozmyśliłem sę

Do zamknięcia.

Nieaktualne.

Swój sprzedajesz router czy banku?

O co ci chodzi z tym bankiem? Ja w żadnym banku nie pracuję.

Jeszcze raz… czy router jest spłacony?

Tak oczywiście.

Pytaj wprost następnym razem :slight_smile:

No to pamiętaj po sprzedaniu o dodaniu informacji o zakończeniu umowy ratalnej. Do momentu, kiedy spłacasz nie jesteś właścicielem, tylko bank, więc zapytałem się wprost. Bardziej wprost nie można się zapytać.

Spałem kiedyś w ‘Kaprysie’. Dość ciekawa okolica…

Nie dolewaj oliwy do ognia.

Nie dolewam, czasem jak jadę na Zamość, to przez Lublin, Świdnik. Lachowkę też znam, ze dwa razy imprezowałem.
PS oliwy do ognia się dolewa.

Edycje zrobiłem :stuck_out_tongue:

Uważaj na S17 :stuck_out_tongue: Nie oznakowanym ścigają :stuck_out_tongue:

Oooooo Ja “nie mogę”…kultowy, najlepszy z najlepszych router idzie “pod młotek”…a taki jest fajny

Jak dziecko :stuck_out_tongue: Nie skomentuje to jajo złote zniosę. Tylko uważaj na hemoroidy przy tym znoszeniu :stuck_out_tongue:

A czym zastępujesz? Jakim modelem?

No właśnie … cóż to się musiało wydarzyć, że najlepszy router w Śródziemiu, Drodze Mlecznej i Mgławicy Oriona - Asus z agregacją pasm musi ustąpić miejsca innemu - lepszemu? sprzętowi…

Mam chrapkę na to, ale sam już nie wiem :slight_smile:

Głównie dlatego, że potencjału Asusa poza modemem nie wykorzystuje, a ten co link poniżej korci mnie ze wzgledu na to, że działa bez bateri według testu Telepolis i opini w internecie, agreguje 4 pasma, ma czytnik kart SD i też zobaczenia czy naprawdę taki spoko jak pisza w opiniach. Ale juz nie wiem czy warto. Myślałem, ze za 800 zł tkai asus gdzie odpowiednik RT-AC68U w podobnej cenie średnio będzie trochę chętnych, ale chyba nie koniecznie. Chociaż jeden obserwujący w moment sie pojawił, może za szybko zwątpiłem w to wszystko.

Nie tyle ustąpić co chęć posiadania czegoś lepszego z agregacją 4 pasm, a nie tylko dwóch.

Kolejny kredyt na router? :wink:

image

Teraz lubimy już Netgear

Nie, chyba nie.

Nie myśl szybciej ode mnie :stuck_out_tongue:

Chęć przetestowania tego Netgeara walczy z silną wolą teraz :stuck_out_tongue:

Jak wygra silna wola bedzie dobrze jak przegra, cóż. Ważne, że spłacam, gorzej jakbym nie spłacał :stuck_out_tongue:

Zamiast trollowac doradzie coś czy zmieniać czy to totalny bez sens :slight_smile:

Zamykam na prośbę autora.